PL EN DE

Rozstrzygnięcie 3. edycji konkursu „Zaczarowane kanapki” 2016

Z przyjemnością informujemy, że trzecia edycja konkursu Zaczarowane kanapki  została rozstrzygnięta. Jury konkursowe po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami nie lada wyzwanie! Zgłoszeń konkursowych było tak wiele (w konkursie uczestniczą również szkoły!), że jury postanowiło – oprócz wyłonienia trzech laureatów nagrody głównej – wyróżnić kilka zgłoszeń.

Za każdym razem jesteśmy zaskakiwani jaki piękne, smaczne, a co najważniejsze zdrowe kanapki można wykonać z naszych produktów! Propozycje kanapek z każdym rokiem są coraz bardziej kreatywne – niezwykle kolorowe, pomysłowe, z wykorzystaniem coraz większej ilości produktów!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Ze wszystkimi nagrodzonymi osobami skontaktujemy się w celu przekazania informacji dotyczących odbioru nagród.

Zwycięskie kanapki

nagroda-glowna
Laureaci:
Paulina Grabowska, Aleksandra Filipowska, moniq_93

 

Wyróżnione kanapki

wyroznienia
Laureaci:
Lilianna Misiuda, Sylwia Welikan

Gratulujemy!

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej