PL EN DE

Promocja „Kiełbasa z wędzarni w super cenie”

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 16.11.2016 r. klienci sklepów firmowych ZM Łuków mogą skorzystać z SUPER PROMOCJI.

Przy zakupie 1 kg najwyższej jakości schabu b/k, łopatki b/k, szynki lub karkówki wieprzowej premium, każdy klient ma możliwość zakupu do 1 kg Kiełbasy z wędzarni w super cenie 15,99 zł/kg.

Wieprzowina premium z Łukowa to delikatne i wyselekcjonowane mięso do dostawców z zielonych regionów Lubelszczyzny. Wybierając to mięso mają Państwo absolutną pewność ponadprzeciętnej jakości i niekwestionowanego bezpieczeństwa.

Regulamin promocji

 

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej