PL EN DE

PROCEDURY W SKLEPACH ŁUKÓW ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom oraz klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Jako producent żywności jesteśmy świadomi kluczowej roli, którą przyszło nam pełnić w tym wymagającym czasie.

We wszystkich naszych sklepach – zgodnie z zaleceniami i wytycznymi rządu –  wdrożyliśmy specjalne procedury mające na celu zapewnienie bezpiecznych zakupów klientom oraz pracownikom, a także wprowadziliśmy dodatkowe zasady i zabezpieczenia:

Ponadto, by zmaksymalizować bezpieczeństwo klientów i pracowników, wszystkie sklepy wyposażone zostały dodatkowo w specjalny dozownik z płynem dezynfekującym.

Na bieżąco reagujemy na dynamiczną sytuację podyktowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa i śledzimy komunikaty sanitarno-epidemiologiczne, uaktualniając zasady bezpieczeństwa i wprowadzając nowe środki ostrożności do naszych sklepów.

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej