PL EN DE

PROCEDURY W SKLEPACH ŁUKÓW ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracownikom oraz klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Jako producent żywności jesteśmy świadomi kluczowej roli, którą przyszło nam pełnić w tym wymagającym czasie.

We wszystkich naszych sklepach – zgodnie z zaleceniami i wytycznymi rządu –  wdrożyliśmy specjalne procedury mające na celu zapewnienie bezpiecznych zakupów klientom oraz pracownikom, a także wprowadziliśmy dodatkowe zasady i zabezpieczenia:

Ponadto, by zmaksymalizować bezpieczeństwo klientów i pracowników, wszystkie sklepy wyposażone zostały dodatkowo w specjalny dozownik z płynem dezynfekującym.

Na bieżąco reagujemy na dynamiczną sytuację podyktowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa i śledzimy komunikaty sanitarno-epidemiologiczne, uaktualniając zasady bezpieczeństwa i wprowadzając nowe środki ostrożności do naszych sklepów.

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej