PL EN DE

Polagra-Food 2014

Tegoroczne targi Polagra-Food prezentowały poziom do którego rokrocznie zdążyły nas przyzwyczaić. Są to zdecydowanie jedne z największych tego typu wydarzeń w Polsce a nawet w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągając w ubiegłym roku ponad 54 tys. odwiedzających.

Podczas trzech dni można było zapoznać się z ofertą produktów takich jak mięsa i przetwory mięsne, ryby, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie, wyroby cukiernicze, wina, wódki i likiery, żywność zdrową i dietetyczną. Pośród wystawców Polagra-Food znaleźć można firmy oferujące produkty i usługi z zakresu wyposażenia sklepów czy franczyzodawcy. 
Podczas trzech dni było także wiele atrakcji i konkursów. Produkty z Łukowa zrobiły bardzo dobre wrażenie, zajmując odpowiednio:

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej