PL EN DE

Polagra-Food 2014

Tegoroczne targi Polagra-Food prezentowały poziom do którego rokrocznie zdążyły nas przyzwyczaić. Są to zdecydowanie jedne z największych tego typu wydarzeń w Polsce a nawet w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągając w ubiegłym roku ponad 54 tys. odwiedzających.

Podczas trzech dni można było zapoznać się z ofertą produktów takich jak mięsa i przetwory mięsne, ryby, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie, wyroby cukiernicze, wina, wódki i likiery, żywność zdrową i dietetyczną. Pośród wystawców Polagra-Food znaleźć można firmy oferujące produkty i usługi z zakresu wyposażenia sklepów czy franczyzodawcy. 
Podczas trzech dni było także wiele atrakcji i konkursów. Produkty z Łukowa zrobiły bardzo dobre wrażenie, zajmując odpowiednio:

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej