PL EN DE

Pasztety z Łukowa podróżują po Polsce

Początek wakacji, ładna pogoda to idealne połączenie skłaniające człowieka do zaplanowania ciekawej wycieczki.

Pakując się w podróż nie można zapomnieć  o zabraniu ze sobą prowiantu. Najlepiej wrzucić do plecaka/walizki coś zdrowego i pożywnego. Łuków pomyślał o podróżnikach i przygotował serię pasztetów w słoikach, które idealnie nadają się do przygotowania pysznych kanapek dających energię podczas przemierzania pięknych zakątków Polski. Pasztet delikatny, Pasztet pomidorowy, Pasztet paprykowy, to produkty, które łączą wyśmienity smak z wysoką jakością.  Wybierając je masz pewność, że jesz zdrowo! Nie zawierają MOM-u (mięsa oddzielanego mechanicznie), wzmacniaczy smaku oraz sztucznych barwników. W piątek 15 lipca każdy podróżnik rozpoczynający swoją wyprawę z Dworca Centralnego lub Wschodniego otrzymał od hostess z Łukowa upominek w postaci jednego z pasztetów naszej nowej serii właśnie po to aby mógł spróbować i przekonać się o tym, że nasz pasztet to najlepszy kompan każdej podróży.

 

 

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej