PL EN DE

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie produkty spożywcze najwyższej jakości.

Wyróżnienie – godło „Doceń polskie” zdobyły specjały odznaczające się wysoką jakością, doskonałym smakiem, świetnym wyglądem i idealnym stosunkiem jakości produktu do jego ceny. Produkty, które zdobyły maksymalne noty we wszystkich ocenianych kategoriach zostały nagrodzone dodatkowo godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. W tym prestiżowym gronie znalazły się produkty Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. Przyznanie godła „Doceń polskie TOP PRODUKT” potwierdziło najwyższą jakość i wyjątkowe walory Pastrami i Rostbefu luksusowego.

Rostbef luksusowy 100g Łuków
Rostbef luksusowy 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków

Znak DOCEŃ POLSKIE jest potwierdzeniem, że posiadający go produkt został pozytywnie zweryfikowany przez grono doświadczonych specjalistów i jest przez nich polecany. Co istotne, podkreśla on nie tylko wysoką jakość, ale również jego pochodzenie. Certyfikaty przyznawane są na okres dwudziestu czterech miesięcy i przez ten czas wytwórca nagrodzonej żywności będzie mógł promować ją znakiem ”Doceń polskie” i w pełni korzystać z potencjału, jakie daje jego posiadanie.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Puławy – otwarcie stoiska ZM Łuków w Netto

28 marca 2022 r. otworzyliśmy nowe stoisko mięsne ZM Łuków w Puławach przy Dęblińskiej 18E. Stoisko jest czynne w godzinach 7:00 – 20:00. Na naszym stoisku dostępna jest pełna oferta: świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy, konserwy oraz inne wyroby mięsne. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają świeże i smaczne produkty. […]

Więcej