PL EN DE

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie produkty spożywcze najwyższej jakości.

Wyróżnienie – godło „Doceń polskie” zdobyły specjały odznaczające się wysoką jakością, doskonałym smakiem, świetnym wyglądem i idealnym stosunkiem jakości produktu do jego ceny. Produkty, które zdobyły maksymalne noty we wszystkich ocenianych kategoriach zostały nagrodzone dodatkowo godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. W tym prestiżowym gronie znalazły się produkty Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. Przyznanie godła „Doceń polskie TOP PRODUKT” potwierdziło najwyższą jakość i wyjątkowe walory Pastrami i Rostbefu luksusowego.

Rostbef luksusowy 100g Łuków
Rostbef luksusowy 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków

Znak DOCEŃ POLSKIE jest potwierdzeniem, że posiadający go produkt został pozytywnie zweryfikowany przez grono doświadczonych specjalistów i jest przez nich polecany. Co istotne, podkreśla on nie tylko wysoką jakość, ale również jego pochodzenie. Certyfikaty przyznawane są na okres dwudziestu czterech miesięcy i przez ten czas wytwórca nagrodzonej żywności będzie mógł promować ją znakiem ”Doceń polskie” i w pełni korzystać z potencjału, jakie daje jego posiadanie.

Zobacz również

Wykrycie obecności bakterii Salmonella spp. w jednej partii produktu Kiełbasa surowa Metka wołowa Tatarska 200 g

Zagrożenie: W wyniku działań urzędowych Państwowej Inspekcji Sanitarnej wykryto Salmonella spp. w 1 z 5 próbek produktu Kiełbasa surowa Metka wołowa Tatarska 200 g.Spożycie produktu zanieczyszczonego pałeczkami Salmonella wiąże się z ryzykiem zatrucia pokarmowego. Szczegóły dotyczące produktów: Nazwa produktu: Kiełbasa surowa Metka wołowa Tatarska 200 g, ŁukówNumer partii: 05 9Termin przydatności do spożycia: 14.03.2023Producent: Zakłady […]

Więcej

Krakowska, żywiecka i podwawelska z certyfikatem Doceń polskie

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin z portfolio marki Łuków – Kiełbasy krakowskiej suchej, Kiełbasy żywieckiej oraz Kiełbasy podwawelskiej ekstra – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tym samym produkty zostały odznaczone certyfikatem Doceń polskie, który podkreśla najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie […]

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2021 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Strategia podatkowa Spółki jest elementem odpowiedzialności podmiotu w zakresie ponoszenia obciążeń publicznoprawnych zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Strategia podatkowa stanowi zbiór zasad obejmujących cele oraz środki umożliwiające prawidłową i terminową realizację obowiązków podatkowych Spółki.

Więcej