PL EN DE

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie produkty spożywcze najwyższej jakości.

Wyróżnienie – godło „Doceń polskie” zdobyły specjały odznaczające się wysoką jakością, doskonałym smakiem, świetnym wyglądem i idealnym stosunkiem jakości produktu do jego ceny. Produkty, które zdobyły maksymalne noty we wszystkich ocenianych kategoriach zostały nagrodzone dodatkowo godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. W tym prestiżowym gronie znalazły się produkty Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. Przyznanie godła „Doceń polskie TOP PRODUKT” potwierdziło najwyższą jakość i wyjątkowe walory Pastrami i Rostbefu luksusowego.

Rostbef luksusowy 100g Łuków
Rostbef luksusowy 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków

Znak DOCEŃ POLSKIE jest potwierdzeniem, że posiadający go produkt został pozytywnie zweryfikowany przez grono doświadczonych specjalistów i jest przez nich polecany. Co istotne, podkreśla on nie tylko wysoką jakość, ale również jego pochodzenie. Certyfikaty przyznawane są na okres dwudziestu czterech miesięcy i przez ten czas wytwórca nagrodzonej żywności będzie mógł promować ją znakiem ”Doceń polskie” i w pełni korzystać z potencjału, jakie daje jego posiadanie.

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej