PL EN DE

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie produkty spożywcze najwyższej jakości.

Wyróżnienie – godło „Doceń polskie” zdobyły specjały odznaczające się wysoką jakością, doskonałym smakiem, świetnym wyglądem i idealnym stosunkiem jakości produktu do jego ceny. Produkty, które zdobyły maksymalne noty we wszystkich ocenianych kategoriach zostały nagrodzone dodatkowo godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. W tym prestiżowym gronie znalazły się produkty Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. Przyznanie godła „Doceń polskie TOP PRODUKT” potwierdziło najwyższą jakość i wyjątkowe walory Pastrami i Rostbefu luksusowego.

Rostbef luksusowy 100g Łuków
Rostbef luksusowy 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków
Pastrami premium 100g Łuków

Znak DOCEŃ POLSKIE jest potwierdzeniem, że posiadający go produkt został pozytywnie zweryfikowany przez grono doświadczonych specjalistów i jest przez nich polecany. Co istotne, podkreśla on nie tylko wysoką jakość, ale również jego pochodzenie. Certyfikaty przyznawane są na okres dwudziestu czterech miesięcy i przez ten czas wytwórca nagrodzonej żywności będzie mógł promować ją znakiem ”Doceń polskie” i w pełni korzystać z potencjału, jakie daje jego posiadanie.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej