PL EN DE

Otworzyliśmy stoisko ZM Łuków w Żninie

W czwartek 25.11.2021 r. otworzyliśmy stoisko ZM Łuków w Żninie. Znajdziecie nas w sklepie Netto przy ul. Mickiewicza 4A. 

Każde otwarcie stoiska związane jest z dużą ilością emocji. To bardzo ważne momenty dla nas jako firmy. Widzimy jednak, że są one ważne również dla Was. Potwierdzacie to swoją liczną obecnością i miłymi słowami, które słyszymy podczas otwarć. Bardzo się z tego cieszymy i dziękujemy.

Na naszych stoiskach w Netto znajdziecie świeże mięso wieprzowe i wołowe, konserwy, pasztety, szynki, polędwice i inne wyroby mięsne. Szeroki wybór produktów marki ZM Łuków z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej