PL EN DE

Otwarcie sklepu w Pęcicach Małych k. Warszawy

Przedstawiamy Państwu nową placówkę firmową w Pęcicach Małych przy ulicy Parkowej 51 tuż obok Biedronki.

Otwarcie sklepu w dniu 07 listopada przyciągnęło wielu klientów którzy za zakupy powyżej 50 złotych otrzymali niespodziankę z najnowszej oferty kiełbas w słoiku.

Delikatesy mięsne codziennie oferują to co klienci podczas zakupów cenią sobie najbardziej – wysoką jakość różnorodnych produktów połączoną z miłą atmosferą tworzoną przez doświadczoną, uśmiechniętą obsługę która zawsze służy dobrą radą w doborze zakupów.

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, oraz w soboty od 8 do 15.

W naszych delikatesach zawsze znajdziesz dużo atrakcyjnych promocji.

Zapraszamy do zakupów

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej