PL EN DE

Otwarcie sklepu w Pęcicach Małych k. Warszawy

Przedstawiamy Państwu nową placówkę firmową w Pęcicach Małych przy ulicy Parkowej 51 tuż obok Biedronki.

Otwarcie sklepu w dniu 07 listopada przyciągnęło wielu klientów którzy za zakupy powyżej 50 złotych otrzymali niespodziankę z najnowszej oferty kiełbas w słoiku.

Delikatesy mięsne codziennie oferują to co klienci podczas zakupów cenią sobie najbardziej – wysoką jakość różnorodnych produktów połączoną z miłą atmosferą tworzoną przez doświadczoną, uśmiechniętą obsługę która zawsze służy dobrą radą w doborze zakupów.

Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, oraz w soboty od 8 do 15.

W naszych delikatesach zawsze znajdziesz dużo atrakcyjnych promocji.

Zapraszamy do zakupów

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej