PL EN DE

Nowość – smakowite słoiczki

W ofercie Łukowa pojawiły się pyszne wyroby w wygodnych, kompaktowych  słoiczkach. Produkty przygotowane bez dodatku fosforanów i glutaminianu.

Pasztety w smakowitych duetach – z wyborną śliwką, aromatycznym czosnkiem niedźwiedzim, korzenną czarnuszką oraz słodką żurawiną.

Gramatura 190 g | Termin przydatności 24 miesiące

__________________________________________________

Znany i lubiany od lat Luncheon meat teraz, oprócz klasycznej wersji,
dostępny w dwóch smakach – paprykowym oraz czosnkowym.

Gramatura 180 g | Termin przydatności 24 miesiące

 

__________________________________________________

Idealny dodatek do kanapki – Smarowidło o wysokiej zawartości mięsa z wyraźnie wyczuwalnymi przyprawami. Dostępne w trzech smakach – czosnkowym, z curry oraz z czarnuszką.

Gramatura 160 g | Termin przydatności 18 miesięcy

__________________________________________________

Tradycyjny Smalec aż w pięciu ciekawych wariantach – tak by każdy odkrył swój ulubiony smak.

Gramatura 160 g | Termin przydatności 18 miesięcy

  


Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej