PL EN DE

Nowe oblicze delikatesów mięsnych

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Łukowa mogli obserwować intensywne prace przy modernizacji przyzakładowych delikatesów mięsnych mieszących się przy ul. Przemysłowej w Łukowie.

Remont placówki był niebagatelnym przedsięwzięciem, które trwało od maja 2014 roku, a zaangażowanych w niego było blisko 100 osób. Kapitalnej przebudowie uległa nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka elewacja, ale także wnętrze sklepu, które zostało powiększone aż o ponad 70 m². Dziś sklep jest przestronny, z idealnie wyeksponowanymi produktami i oferuje Klientom szerszą ofertę produktową – oprócz wyrobów mięsnych Klient może tu kupić także nabiał czy przepyszne pieczywo z rodzinnej piekarni Państwa Żabczyńskich pieczone na miejscu w innowacyjnym piecu.

Wyremontowane delikatesy mięsne przy ul. Przemysłowej to niezwykle elegancki, dopracowany w najmniejszym szczególe sklep przyjazny Klientowi – innowacyjne lady chłodnicze najwyższej klasy doskonale eksponują mięso i wędliny, duży zamontowany pod sufitem 55″ telewizor informuje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Oprócz tego w sklepie zorganizowano kącik dziecięcy, by umilić najmłodszym czas, a także stworzono mini-galerię przypominającą bogatą historię Zakładów.

Modernizacja przyzakładowego sklepu jest niejako symbolem zmian zachodzących w całej firmie – pokazuje kierunek, w którym Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. obecnie podążają. Nowoczesność, innowacyjność, dbałość o spełnianie potrzeb Klienta – to wartości, na których opiera się polityka firmy w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

1 sierpnia 2014 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie odmienionego sklepu firmowego przy ulicy Przemysłowej w Łukowie.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej