PL EN DE

Nowe oblicze delikatesów mięsnych

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Łukowa mogli obserwować intensywne prace przy modernizacji przyzakładowych delikatesów mięsnych mieszących się przy ul. Przemysłowej w Łukowie.

Remont placówki był niebagatelnym przedsięwzięciem, które trwało od maja 2014 roku, a zaangażowanych w niego było blisko 100 osób. Kapitalnej przebudowie uległa nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka elewacja, ale także wnętrze sklepu, które zostało powiększone aż o ponad 70 m². Dziś sklep jest przestronny, z idealnie wyeksponowanymi produktami i oferuje Klientom szerszą ofertę produktową – oprócz wyrobów mięsnych Klient może tu kupić także nabiał czy przepyszne pieczywo z rodzinnej piekarni Państwa Żabczyńskich pieczone na miejscu w innowacyjnym piecu.

Wyremontowane delikatesy mięsne przy ul. Przemysłowej to niezwykle elegancki, dopracowany w najmniejszym szczególe sklep przyjazny Klientowi – innowacyjne lady chłodnicze najwyższej klasy doskonale eksponują mięso i wędliny, duży zamontowany pod sufitem 55″ telewizor informuje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Oprócz tego w sklepie zorganizowano kącik dziecięcy, by umilić najmłodszym czas, a także stworzono mini-galerię przypominającą bogatą historię Zakładów.

Modernizacja przyzakładowego sklepu jest niejako symbolem zmian zachodzących w całej firmie – pokazuje kierunek, w którym Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. obecnie podążają. Nowoczesność, innowacyjność, dbałość o spełnianie potrzeb Klienta – to wartości, na których opiera się polityka firmy w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

1 sierpnia 2014 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie odmienionego sklepu firmowego przy ulicy Przemysłowej w Łukowie.

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej