PL EN DE

Nowe oblicze delikatesów mięsnych

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Łukowa mogli obserwować intensywne prace przy modernizacji przyzakładowych delikatesów mięsnych mieszących się przy ul. Przemysłowej w Łukowie.

Remont placówki był niebagatelnym przedsięwzięciem, które trwało od maja 2014 roku, a zaangażowanych w niego było blisko 100 osób. Kapitalnej przebudowie uległa nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka elewacja, ale także wnętrze sklepu, które zostało powiększone aż o ponad 70 m². Dziś sklep jest przestronny, z idealnie wyeksponowanymi produktami i oferuje Klientom szerszą ofertę produktową – oprócz wyrobów mięsnych Klient może tu kupić także nabiał czy przepyszne pieczywo z rodzinnej piekarni Państwa Żabczyńskich pieczone na miejscu w innowacyjnym piecu.

Wyremontowane delikatesy mięsne przy ul. Przemysłowej to niezwykle elegancki, dopracowany w najmniejszym szczególe sklep przyjazny Klientowi – innowacyjne lady chłodnicze najwyższej klasy doskonale eksponują mięso i wędliny, duży zamontowany pod sufitem 55″ telewizor informuje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Oprócz tego w sklepie zorganizowano kącik dziecięcy, by umilić najmłodszym czas, a także stworzono mini-galerię przypominającą bogatą historię Zakładów.

Modernizacja przyzakładowego sklepu jest niejako symbolem zmian zachodzących w całej firmie – pokazuje kierunek, w którym Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. obecnie podążają. Nowoczesność, innowacyjność, dbałość o spełnianie potrzeb Klienta – to wartości, na których opiera się polityka firmy w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

1 sierpnia 2014 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie odmienionego sklepu firmowego przy ulicy Przemysłowej w Łukowie.

Zobacz również

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla produktów marki Łuków w konkursie Smak Jakości podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach.

W dniach 15-16 listopada 2023 roku w Kielcach odbyła się kolejna już edycja Targów Marki Własnej, które stały się miejscem niezwykle istotnym dla rozwoju branży. Podczas tego jedynego wydarzenia w Polsce, które w całości poświęcone jest markom własnym, spotkali się producenci i przedstawiciele sieci handlowych z Polski, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Przy okazji wydarzenia został […]

Więcej

Kupuję nie marnuję

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jako właściciel sieci sklepów mięsnych i spożywczych polegają ustawie, na mocy której mają obowiązek przekazywania niesprzedanych, ale dobrych jakościowo artykułów spożywczych organizacjom charytatywnym. W Polsce co roku wyrzucamy ok. 9 mln ton żywności. 18 września 2019 r. weszła w życie Ustawa o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności określająca zasady postępowania z żywnością oraz […]

Więcej

Łukowskie jubileuszowe produkty z certyfikatem Doceń Polskie

Za nami 48. certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.  Atestacja wyrobów spożywczych ubiegających się o godło Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” odbyła się w dniu 26 października br. w Hotelu Centrum w Sosnowcu. Tego dnia Loża Ekspertów oceniła niemal 140 artykułów z asortymentu ponad 70 producentów z całej Polski, którzy ubiegali się o otrzymanie tego […]

Więcej