PL EN DE

Nowe oblicze delikatesów mięsnych

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Łukowa mogli obserwować intensywne prace przy modernizacji przyzakładowych delikatesów mięsnych mieszących się przy ul. Przemysłowej w Łukowie.

Remont placówki był niebagatelnym przedsięwzięciem, które trwało od maja 2014 roku, a zaangażowanych w niego było blisko 100 osób. Kapitalnej przebudowie uległa nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka elewacja, ale także wnętrze sklepu, które zostało powiększone aż o ponad 70 m². Dziś sklep jest przestronny, z idealnie wyeksponowanymi produktami i oferuje Klientom szerszą ofertę produktową – oprócz wyrobów mięsnych Klient może tu kupić także nabiał czy przepyszne pieczywo z rodzinnej piekarni Państwa Żabczyńskich pieczone na miejscu w innowacyjnym piecu.

Wyremontowane delikatesy mięsne przy ul. Przemysłowej to niezwykle elegancki, dopracowany w najmniejszym szczególe sklep przyjazny Klientowi – innowacyjne lady chłodnicze najwyższej klasy doskonale eksponują mięso i wędliny, duży zamontowany pod sufitem 55″ telewizor informuje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Oprócz tego w sklepie zorganizowano kącik dziecięcy, by umilić najmłodszym czas, a także stworzono mini-galerię przypominającą bogatą historię Zakładów.

Modernizacja przyzakładowego sklepu jest niejako symbolem zmian zachodzących w całej firmie – pokazuje kierunek, w którym Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. obecnie podążają. Nowoczesność, innowacyjność, dbałość o spełnianie potrzeb Klienta – to wartości, na których opiera się polityka firmy w każdym aspekcie jej funkcjonowania.

1 sierpnia 2014 roku, nastąpiło oficjalne otwarcie odmienionego sklepu firmowego przy ulicy Przemysłowej w Łukowie.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej