PL EN DE

Nowa seria mięs wieprzowych wolno gotowanych w ofercie marki ŁUKÓW

W oparciu o oczekiwania i potrzeby klientów, którzy są coraz bardziej zabiegani i chcą zminimalizować czas spędzony na wypełnianiu obowiązków domowych (m.in. na gotowaniu) proponujemy produkty wolno gotowane:

●  Żeberka z warzywami
●  Golonkę klasyczną
●  Golonkę z żurawiną

By zaoszczędzić cenny czas przygotowujemy mięs tak, by w domu wrzucić je tylko do piekarnika lub gorącej wody i w 30 min. mieć gotowy posiłek dla całej rodziny. Wystarczy dodać ulubione dodatki jak ziemniaki, ryż, kaszę czy surówkę.

Wyselekcjonowane golonki i żeberka otulamy aromatycznym sosem i w specjalnym worku gotujemy je od 8 do 10 godzin w niskiej temperaturze 85°C, dzięki czemu stają się one miękkie, rozpływające się w ustach i zachowują cenne wartości odżywcze.

Produkty dostępne są w sieci sklepów własnych oraz w wybranych sieciach handlowych.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej