PL EN DE

„Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji” – rekord Guinnessa

Jak wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a dodatkową radość może dostarczyć jego przygotowywanie. Mieliśmy zaszczyt wspierać organizowanie próby bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji”.

W piątek 7 listopada o godzinie 10:00 uczniowie klas 0-3 w towarzystwie grona pedagogicznego oraz rodziców przystąpili do próby bicia rekordu. Event został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje Moc”. Ma on na celuj uświadamianie jak istotne jest zdrowe odżywianie oraz jak ważną rolę pełni śniadanie w diecie dziecka. Zadaniem małych uczestników było przygotowanie 3 dań śniadaniowych zgodnie z 12 zasadami zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy przy tym świetnie się bawili a owocem ich pracy był twarożek z warzywami, kolorowe i zdrowe kanapki oraz szaszłyki owocowe. Po zakończeniu próby wszyscy uczestnicy posilili się pożywnym śniadaniem.

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej