PL EN DE

„Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji” – rekord Guinnessa

Jak wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a dodatkową radość może dostarczyć jego przygotowywanie. Mieliśmy zaszczyt wspierać organizowanie próby bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji”.

W piątek 7 listopada o godzinie 10:00 uczniowie klas 0-3 w towarzystwie grona pedagogicznego oraz rodziców przystąpili do próby bicia rekordu. Event został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje Moc”. Ma on na celuj uświadamianie jak istotne jest zdrowe odżywianie oraz jak ważną rolę pełni śniadanie w diecie dziecka. Zadaniem małych uczestników było przygotowanie 3 dań śniadaniowych zgodnie z 12 zasadami zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy przy tym świetnie się bawili a owocem ich pracy był twarożek z warzywami, kolorowe i zdrowe kanapki oraz szaszłyki owocowe. Po zakończeniu próby wszyscy uczestnicy posilili się pożywnym śniadaniem.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej