PL EN DE

„Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji” – rekord Guinnessa

Jak wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a dodatkową radość może dostarczyć jego przygotowywanie. Mieliśmy zaszczyt wspierać organizowanie próby bicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa lekcja gotowania – wiele lokalizacji”.

W piątek 7 listopada o godzinie 10:00 uczniowie klas 0-3 w towarzystwie grona pedagogicznego oraz rodziców przystąpili do próby bicia rekordu. Event został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego programu „Śniadanie daje Moc”. Ma on na celuj uświadamianie jak istotne jest zdrowe odżywianie oraz jak ważną rolę pełni śniadanie w diecie dziecka. Zadaniem małych uczestników było przygotowanie 3 dań śniadaniowych zgodnie z 12 zasadami zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy przy tym świetnie się bawili a owocem ich pracy był twarożek z warzywami, kolorowe i zdrowe kanapki oraz szaszłyki owocowe. Po zakończeniu próby wszyscy uczestnicy posilili się pożywnym śniadaniem.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej