PL EN DE

Międzynarodowe targi Tuttofood 2017

Targi Spożywcze w Mediolanie – Tuttofood 2017 to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez targowo – wystawienniczych dla branży spożywczej na świecie.

W dniach 8-11 maja 2017r. będziemy obecni na polskim stoisku organizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie. Głównym celem tego przedsięwzięcia będzie promowanie polskiej branży spożywczej oraz wsparcie polskich producentów. Tego typu impreza będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach, gdzie będzie można spróbować  doskonałych wyrobów oraz zapoznać się z naszymi nowościami.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej