PL EN DE

Międzynarodowe targi Tuttofood 2017

Targi Spożywcze w Mediolanie – Tuttofood 2017 to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez targowo – wystawienniczych dla branży spożywczej na świecie.

W dniach 8-11 maja 2017r. będziemy obecni na polskim stoisku organizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie. Głównym celem tego przedsięwzięcia będzie promowanie polskiej branży spożywczej oraz wsparcie polskich producentów. Tego typu impreza będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania naszej bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach, gdzie będzie można spróbować  doskonałych wyrobów oraz zapoznać się z naszymi nowościami.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej