PL EN DE

Mecz Polska – Grecja 16.06.2015

Na Stadionie PGE Arena w Gdańsku 16.06.2015r. odbył się mecz towarzyski Polska – Grecja.

Spotkanie było testem eksperymentalnego ustawienia polskiej reprezentacji. Adam Nawałka pomimo piknikowej atmosfery meczu musiał oglądać dużo błędów popełnianych podczas pierwszej połowy meczu.

Polska drużyna notowała wiele strat w pierwszej połowie na środku boiska jak i w obronie. Swoją świetną formę mógł pokazać jedynie kapitan naszej drużyny Artur Boruc broniąc strzał, który oddał na naszą bramkę Grecki kapitan Konstantinos Katsouranis.

Nieobecność Roberta Lewandowskiego odebrała skrzydła zespołowi i ewidentnie widać było, że brakuje lidera, który popchnąłby grę do przodu. Dwaj młodzi gracze ustawieni w środku pola: Piotr Zieliński i Karol Linetty niczego wielkiego nie wnieśli do gry.

W drugiej połowie sytuacja nie uległa znacznej zmianie i ostatecznie po 90 minutach spotkanie zakończyło się ono remisem 0 – 0

Po spotkaniu Kucharze z Hotel & SPA Trzy Wyspy przyrządzili pyszny poczęstunek z produktów dostarczonych przez Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A.

 

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej