PL EN DE

Mecz Polska – Grecja 16.06.2015

Na Stadionie PGE Arena w Gdańsku 16.06.2015r. odbył się mecz towarzyski Polska – Grecja.

Spotkanie było testem eksperymentalnego ustawienia polskiej reprezentacji. Adam Nawałka pomimo piknikowej atmosfery meczu musiał oglądać dużo błędów popełnianych podczas pierwszej połowy meczu.

Polska drużyna notowała wiele strat w pierwszej połowie na środku boiska jak i w obronie. Swoją świetną formę mógł pokazać jedynie kapitan naszej drużyny Artur Boruc broniąc strzał, który oddał na naszą bramkę Grecki kapitan Konstantinos Katsouranis.

Nieobecność Roberta Lewandowskiego odebrała skrzydła zespołowi i ewidentnie widać było, że brakuje lidera, który popchnąłby grę do przodu. Dwaj młodzi gracze ustawieni w środku pola: Piotr Zieliński i Karol Linetty niczego wielkiego nie wnieśli do gry.

W drugiej połowie sytuacja nie uległa znacznej zmianie i ostatecznie po 90 minutach spotkanie zakończyło się ono remisem 0 – 0

Po spotkaniu Kucharze z Hotel & SPA Trzy Wyspy przyrządzili pyszny poczęstunek z produktów dostarczonych przez Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A.

 

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej