PL EN DE

Mecz Polska – Grecja 16.06.2015

Na Stadionie PGE Arena w Gdańsku 16.06.2015r. odbył się mecz towarzyski Polska – Grecja.

Spotkanie było testem eksperymentalnego ustawienia polskiej reprezentacji. Adam Nawałka pomimo piknikowej atmosfery meczu musiał oglądać dużo błędów popełnianych podczas pierwszej połowy meczu.

Polska drużyna notowała wiele strat w pierwszej połowie na środku boiska jak i w obronie. Swoją świetną formę mógł pokazać jedynie kapitan naszej drużyny Artur Boruc broniąc strzał, który oddał na naszą bramkę Grecki kapitan Konstantinos Katsouranis.

Nieobecność Roberta Lewandowskiego odebrała skrzydła zespołowi i ewidentnie widać było, że brakuje lidera, który popchnąłby grę do przodu. Dwaj młodzi gracze ustawieni w środku pola: Piotr Zieliński i Karol Linetty niczego wielkiego nie wnieśli do gry.

W drugiej połowie sytuacja nie uległa znacznej zmianie i ostatecznie po 90 minutach spotkanie zakończyło się ono remisem 0 – 0

Po spotkaniu Kucharze z Hotel & SPA Trzy Wyspy przyrządzili pyszny poczęstunek z produktów dostarczonych przez Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A.

 

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej