PL EN DE

Łukowskie Kiełbasy QAFP docenione na targach POLAGRA

Z tegorocznych Targów Polagra w Poznaniu prócz wielu ciekawych kontaktów biznesowych i nieskończonej liczby inspiracji przywieźliśmy również wyróżnienia, które zdobyły nasze produkty.

Grono ekspertów nagrodziło naszą linię produktów QAFP. W Ogólnopolskim Konkursie Wędliniarskim 2017 zajęliśmy wysokie miejsca w czterech kategoriach.

II miejsce dla Kiełbasy krakowskiej suchej w Konkursie o tytuł: Najlepszy Producent Wędlin w grupie: kiełbasy średnio i grubo rozdrobnione.

Wyróżnienie w tym samym Konkursie dla Kiełbasy podwawelskiej ekstra QAFP

III miejsce dla Kiełbasy krakowskiej suchej QAFP w Konkursie Przebój Wędliniarski Roku 2017

III miejsce w Konkursie o tytuł Najlepszego Producenta Wędlin XXIII Forum Rzeźnictwa, Wędliniarstwa i Kuchmistrzostwa POLAGRA 2017

Bardzo się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione w Konkursie i zapraszamy do próbowania najwyższej jakości kiełbas produkowanych w systemie QAFP.

 

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej