PL EN DE

Łukowskie Kiełbasy QAFP docenione na targach POLAGRA

Z tegorocznych Targów Polagra w Poznaniu prócz wielu ciekawych kontaktów biznesowych i nieskończonej liczby inspiracji przywieźliśmy również wyróżnienia, które zdobyły nasze produkty.

Grono ekspertów nagrodziło naszą linię produktów QAFP. W Ogólnopolskim Konkursie Wędliniarskim 2017 zajęliśmy wysokie miejsca w czterech kategoriach.

II miejsce dla Kiełbasy krakowskiej suchej w Konkursie o tytuł: Najlepszy Producent Wędlin w grupie: kiełbasy średnio i grubo rozdrobnione.

Wyróżnienie w tym samym Konkursie dla Kiełbasy podwawelskiej ekstra QAFP

III miejsce dla Kiełbasy krakowskiej suchej QAFP w Konkursie Przebój Wędliniarski Roku 2017

III miejsce w Konkursie o tytuł Najlepszego Producenta Wędlin XXIII Forum Rzeźnictwa, Wędliniarstwa i Kuchmistrzostwa POLAGRA 2017

Bardzo się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione w Konkursie i zapraszamy do próbowania najwyższej jakości kiełbas produkowanych w systemie QAFP.

 

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej