PL EN DE

Łuków wspiera Ukrainę

W związku rosyjską agresją wymierzoną w Ukrainę Zakłady Mięsne Łuków zobowiązały się przekazać wsparcie produktowe na cel pomocy humanitarnej koordynowanej przez organizację Caritas Polska oraz władze Miasta Łuków. Firma przekaże dotkniętym wojną Ukraińcom blisko 20 tys. szt. konserw mięsnych.

Nie da się być obojętnym na zdarzenia z ostatnich dni na Ukrainie, dlatego mając możliwość wsparcia, firma Łuków postanowiła przekazać Ukraińcom to co aktualnie – obok środków higienicznych i leków –  jest najpilniejszą potrzebą naszych ukraińskich przyjaciół  –  trwałą żywność. Konserwy trafią do potrzebujących zarówno po stronie ukraińskiej, jak uchodźców przebywających już na terenie Polski.

W firmie Łuków zatrudnieni są pracownicy narodowości ukraińskiej, dlatego – wszystkim tym, którzy zmuszeni zostali udać się na Ukrainę w celu pomocy swoim rodzinom – pragniemy zagwarantować powrót do pracy oraz wsparcie dla uchodźców z Ukrainy, którzy będą zainteresowani pracą w naszej firmie.

Pragniemy wyrazić solidarność z narodem ukraińskim oraz mamy nadzieję na szybkie i pokojowe zakończenie kryzysu.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej