PL EN DE

Łuków wspiera Ukrainę

W związku rosyjską agresją wymierzoną w Ukrainę Zakłady Mięsne Łuków zobowiązały się przekazać wsparcie produktowe na cel pomocy humanitarnej koordynowanej przez organizację Caritas Polska oraz władze Miasta Łuków. Firma przekaże dotkniętym wojną Ukraińcom blisko 20 tys. szt. konserw mięsnych.

Nie da się być obojętnym na zdarzenia z ostatnich dni na Ukrainie, dlatego mając możliwość wsparcia, firma Łuków postanowiła przekazać Ukraińcom to co aktualnie – obok środków higienicznych i leków –  jest najpilniejszą potrzebą naszych ukraińskich przyjaciół  –  trwałą żywność. Konserwy trafią do potrzebujących zarówno po stronie ukraińskiej, jak uchodźców przebywających już na terenie Polski.

W firmie Łuków zatrudnieni są pracownicy narodowości ukraińskiej, dlatego – wszystkim tym, którzy zmuszeni zostali udać się na Ukrainę w celu pomocy swoim rodzinom – pragniemy zagwarantować powrót do pracy oraz wsparcie dla uchodźców z Ukrainy, którzy będą zainteresowani pracą w naszej firmie.

Pragniemy wyrazić solidarność z narodem ukraińskim oraz mamy nadzieję na szybkie i pokojowe zakończenie kryzysu.

Zobacz również

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywości

Ambasador Republiki Uzbekistanu w Zakładach Mięsnych ŁUKÓW S.A.

We wtorek 4 czerwca w Zakładach Mięsnych Łuków gościł Amirsaid Agzamhodżajev – Ambasador Republiki Uzbekistanu. Podczas spotkania przedstawiciele firmy Łuków zaprezentowali profil swojej działalności i potencjał handlowo-produkcyjny. Ambasador miał okazję zapoznać się z ofertą wysokiej jakości wyrobów mięsnych, skosztować ich, poznać procesy produkcyjne oraz obejrzeć park maszynowy. Spotkanie zostało zorganizowane po rozmowach, które odbywały się […]

Więcej

ZM ŁUKÓW S.A. sponsorem Dni Łukowa 2024

W ostatni weekend maja wspólnie z mieszkańcami miasta świętowaliśmy Dni Łukowa 2024. Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. były oficjalnym sponsorem pełnego pasji, finałowego koncertu Ani Wyszkoni. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać wydarzenia, które dostarczają świetnej rozrywki i pozytywnych emocji ???? Podczas trwania Dni Łukowa mieszkańcy mogli wygrać bony na zakupy do naszych sklepów firmowych […]

Więcej