PL EN DE

Łuków sponsorem trzydniowego święta piłki ręcznej

Miasto Łuków było gospodarzem XII ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt – III Memoriału Romualda Szajdziuka.

Święto piłki ręcznej odbyło się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 roku. Cały turniej został objęty patronatem dwóch wspaniałych szczypiornistek Małgorzaty Majerek oraz Małgorzaty Roli. Obydwie zawodniczki rozpoczynały swoje kariery pod okiem trenera Szajdziuka.

W rywalizacji wzięły udział piłkarki z trzech roczników: 2004, 2005 i 2006. Cala rywalizacja odbywała się na dwóch halach sportowych.

Zakłady Łuków zadbały o odpowiednia regenerację zawodniczek przekazując swoje produkty oraz upominki dla uczestników w postaci gadżetów.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej