PL EN DE

Łuków sponsorem trzydniowego święta piłki ręcznej

Miasto Łuków było gospodarzem XII ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt – III Memoriału Romualda Szajdziuka.

Święto piłki ręcznej odbyło się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 roku. Cały turniej został objęty patronatem dwóch wspaniałych szczypiornistek Małgorzaty Majerek oraz Małgorzaty Roli. Obydwie zawodniczki rozpoczynały swoje kariery pod okiem trenera Szajdziuka.

W rywalizacji wzięły udział piłkarki z trzech roczników: 2004, 2005 i 2006. Cala rywalizacja odbywała się na dwóch halach sportowych.

Zakłady Łuków zadbały o odpowiednia regenerację zawodniczek przekazując swoje produkty oraz upominki dla uczestników w postaci gadżetów.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej