PL EN DE

Łuków na targach TuttoFood w Mediolanie

Marka Łuków zaprezentowała swoją ofertę na międzynarodowych targach TuttoFood, które odbyły się w dniach 08-11 maja 2023 r. w Mediolanie.
Targi Tutto Food są największym wydarzeniem z branży spożywczej we Włoszech, które skupia corocznie około 1500 wystawców z całego świata. Tragi były dla polskich producentów okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, nie tylko z Włoch, ale i z Europy Południowej.

Na stoisku Łuków zaprezentowaliśmy bogatą ofertę eksportową dotyczącą w szczególności wysokiej jakości wołowiny. Mieliśmy okazję spotkać się z licznymi partnerami biznesowymi, z którymi na co dzień intensywnie współpracujemy, a także nawiązać nowe kontakty handlowe związane z eksportem wołowiny na rynek włoski i nie tylko.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej