PL EN DE

KUPUJĘ, NIE MARNUJĘ

W związku z przestrzeganiem i prowadzeniem kampanii edukacyjnej w zakresie racjonalnego gospodarowania żywnością oraz przeciwdziałania marnowaniu żywności prosimy o zapoznanie się z plakatem informacyjnym.

Akcja trwa od 17.02 do 10.03.2022 roku i obejmuje sklepy:

 Piła Al. Poznańska 28,
 Piła ul. Wojska Polskiego 44,
 Piła ul. Lelewela 159; 
 Trzcianka ul. Broniewskiego 17;
 Trzcianka Pl. Pocztowy 12
 Wałcz ul.1000-lecia 9-15
 Ujście ul. Czarnkowska 10
 Chodzież ul. Marcinkowskiego 12
 Chodzież ul. Raczkowskiego 1
 Wyrzysk Przy Stawie 7
 Osiek ul. Główna 4
 Krajenka Rynek12,
 Złotów ul. Wojska Polskiego 1
 Piła ul. Promienna 13,
 Piła ul. Rogozińska 2,
 Białośliwie ul.4-stycznia 66

Zobacz również

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2022 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Strategia podatkowa Spółki jest elementem odpowiedzialności podmiotu w zakresie ponoszenia obciążeń publicznoprawnych zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Strategia podatkowa stanowi zbiór zasad obejmujących cele oraz środki umożliwiające prawidłową i terminową realizację obowiązków podatkowych Spółki.

Więcej

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla produktów marki Łuków w konkursie Smak Jakości podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach.

W dniach 15-16 listopada 2023 roku w Kielcach odbyła się kolejna już edycja Targów Marki Własnej, które stały się miejscem niezwykle istotnym dla rozwoju branży. Podczas tego jedynego wydarzenia w Polsce, które w całości poświęcone jest markom własnym, spotkali się producenci i przedstawiciele sieci handlowych z Polski, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Przy okazji wydarzenia został […]

Więcej

Kupuję nie marnuję

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jako właściciel sieci sklepów mięsnych i spożywczych polegają ustawie, na mocy której mają obowiązek przekazywania niesprzedanych, ale dobrych jakościowo artykułów spożywczych organizacjom charytatywnym. W Polsce co roku wyrzucamy ok. 9 mln ton żywności. 18 września 2019 r. weszła w życie Ustawa o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności określająca zasady postępowania z żywnością oraz […]

Więcej