PL EN DE

Konkurs "Smaki Wiosny"

Tradycyjnie z okazji pierwszego dnia wiosny organizujemy konkurs dla naszych klientów.

Jest to kolejna edycja konkursu „Smaki Wiosny”

Do wygrania bardzo atrakcyjna nagroda!

Biorąc udział w naszym konkursie możesz podzielić się z nami swoją kulinarną fantazją i dodatkowo wygrać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w naszych sklepach firmowych.

Jedyne co trzeba zrobić to dokonać zakupów w naszym sklepie firmowym, zachować paragon, przygotować danie nawiązujące do „smaków wiosny” i przesłać przepis wraz ze zdjęciem potrawy na adres: marketing@21.zmlukow.pl lub zostawić zgłoszenie w sklepie firmowym.

Konkurs trwa od 21 do 31 marca 2016. Ze wszystkich otrzymanych zgłoszeń Jury konkursowe do 14 kwietnia 2016 wybierze jeden najciekawszy przepis, który znajdzie się na ulotce „Danie na zawołanie”.

Uczestnik ma prawo zgłosić więcej niż jeden przepis do konkursu. Każde kolejne zgłoszenie powinno być nadesłane w odrębnej wiadomości (opatrzonej odrębnym paragonem) lub w innym zgłoszeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz życzymy wielu pomysłów na ciekawe wiosenne dania.

Regulamin konkursu SMAKI WIOSNY

Konkurs Smaki WiosnyRGB

Zobacz również

Metka ziołowa i Metka jalapeño – nowe propozycje marki Łuków

W portfolio marki Łuków pojawiły się dwie nowe wyśmienite propozycje kiełbas surowych – Metka ziołowa oraz Metka jalapeño. Nowe produkty stanowią idealną alternatywę dla klasycznych wędlin czy tradycyjnych smarowideł i znakomicie sprawdzą się jako pożywny dodatek na kanapkę.

Więcej

Wyselekcjonowana oferta dla posiadaczy szaf do dojrzewania mięsa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a także wyraźnym trendom, jakie kształtują się wokół sezonowanej wołowiny, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników szaf do dojrzewania mięsa.

Więcej

Kiełbaski na grill KULINARNE PODRÓŻE

Przedstawiamy nową serię produktów na grill KULINARNE PODRÓŻE.

Więcej