PL EN DE

Kiełbasa idealnie krucha z certyfikatami „Doceń polskie” i TOP PRODUKT

 

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A. zdobyły certyfikat „Doceń polskie”. Prestiżowe wyróżnienie przyznano kiełbasie idealnie kruchej z oferty tych łukowskich zakładów. Decyzja o przyznaniu wyróżnienia zapadła 27 lipca br., podczas XXI certyfikacji żywności biorącej udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie”.

 

Kiełbasa łukowskich zakładów z certyfikatem „Doceń polskie”

 

W trakcie atestacji Loża Ekspertów programu „Doceń polskie” ocenia smak i wygląd artykułów spożywczych, a także stosunek ich jakości do ceny. Za każdą z tych cech można zdobyć od 1 do 10 punktów. Godłem promocyjnym honoruje się tylko te, które otrzymają wysokie noty (minimum 7,5 pkt). Tytułem TOP PRODUKT nagradza się zaś żywność z maksymalną liczbą punktów.

Podczas lipcowego audytu o wyróżnienie starało się ponad 130 produktów. Członkowie Loży Ekspertów indywidualnie ocenili każdy z nich i podjęli decyzję o przyznaniu certyfikatów wyrobom wysokiej jakości. W gronie uhonorowanych znalazła się m.in. kiełbasa idealnie krucha z asortymentu Zakładów Mięsnych Łmeat-Łuków S.A. Kiełbasa tych zakładów uzyskała maksymalne noty za wszystkie oceniane kategorie, dlatego też przyznano jej certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT.

Co ważne, Loża Ekspertów nie po raz pierwszy nagrodziła propozycję z oferty Zakładów Mięsnych Łmeat-Łuków. Podczas jednego z poprzednich audytów żywności, godło „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT zdobyła inna propozycja tego producenta: pasztet mazowiecki.

Audyt, podczas którego zapadła decyzja o przyznaniu wyróżnienia kiełbasie idealnie kruchej, miał miejsce 27 lipca br. w Czeladzi. Była to dwudziesta pierwsza certyfikacja w historii Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Loża Ekspertów, przyznająca znaki jakości, obradowała pod przewodnictwem Mirka Drewniaka, mistrza kuchni, współzałożyciela i członka Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Przedsięwzięcie propagujące rodzimą żywność i jej producentów jest realizowane od 2011 roku. Od samego początku realizowania programu, honorowy patronat nad certyfikacjami żywności sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zobacz również

Puławy – otwarcie stoiska ZM Łuków w Netto

28 marca 2022 r. otworzyliśmy nowe stoisko mięsne ZM Łuków w Puławach przy Dęblińskiej 18E. Stoisko jest czynne w godzinach 7:00 – 20:00. Na naszym stoisku dostępna jest pełna oferta: świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy, konserwy oraz inne wyroby mięsne. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają świeże i smaczne produkty. […]

Więcej

Konkurs GRILLUJ Z ŁUKOWEM!

Wszystkich naszych klientów odwiedzających sklepy firmowe Łuków zachęcamy do udziału w konkursie grillowym! Na działce, przy domu, w parku? Z wyrazistą kiełbasą w roli głównej czy jednak z klasyczną karkówką? Podziel się z nami przepisem na idealnego grilla i wygraj bon na zakupy o wartości 200 zł lub nagrodę niespodziankę! Proste zasady: Zrób w sklepie […]

Więcej

grilluj z nami

Grilluj z nami

Nie sposób wyobrazić sobie wiosny i lata bez grillowych pyszności! Gdy tylko pogoda sprzyja Polacy odpalają ruszty, by biesiadować na świeżym powietrzu w towarzystwie ulubionych smaków. A oferta smakołyków przeznaczonych na ruszt z roku na rok staje się coraz bogatsza. Prym wiodą tradycyjne produkty, jak kiełbasy czy kaszanki, ale coraz częściej konsumenci decydują się łapać […]

Więcej