PL EN DE

Kampania „Tradycja i jakość europejskiego mięsa” w Ho Chi Minh w Wietnamie

W Ho Chi Minh w Wietnamie trwają targi spożywcze, w których uczestniczy przedstawiciel Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.  – Dyrektor Handlowa Justyna Niemczuk.

8 września w Hotelu Caravelle w Ho Chi Minh w Wietnamie Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego zorganizowała konferencję prasową w ramach projektu „Tradycja i jakość europejskiego mięsa”. Konferencja była dedykowana przedstawicielom lokalnych mediów branżowych, ekonomicznych, ogólnotematycznych oraz blogerom.

Eksperci zapoznali dziennikarzy z założeniami kampanii „Tradycja i jakość europejskiego mięsa”, przedstawili informacje na temat planowanych działań promocyjnych na rynku wietnamskim, jak również przekazali wiele istotnych wiadomości na temat jakości europejskiego mięsa i standardów jego produkcji. W konferencji udział wziął m.in. radca ekonomiczny Ambasady RP w Hanoi Pan Mariusz Boguszewski. Licznie przybyli uczestnicy otrzymali katalogi, przewodniki kulinarne i kampanijne gadżety oraz pakiet materiałów prasowych.

Delegacja uczestniczyła również w bankiecie przygotowywanym z myślą o przedstawicielach branży mięsnej, importerach i dystrybutorach mięsa a także dziennikarzach i liderach opinii, aby umożliwić nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej