PL EN DE

IX Targi Sieci Poziomka

22 sierpnia 2014 roku w Radomiu roku już po raz dziewiąty odbyły się Targi sieci Poziomka, w których – jak co roku – wzięliśmy czynny udział.

Targi sieci Poziomka są świetną okazją do zaprezentowania naszego asortymentu szerokiej grupie Klientów, umożliwiają prowadzenie owocnych rozmów z gośćmi odwiedzającymi nasze stoisko firmowe, pozwalają na wzmocnienie relacji z partnerami biznesowymi. Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroka ofertę wędlin oraz konserw. Na stole gościły produkty z serii  Łukowska Spiżarnia, które przybyli Klienci chętnie degustowali, a także specjalnie przygotowany na tę okazję Smalec. Odwiedzający nasze stoisko goście rozmawiali z handlowcami, pytali o nowości produktowe, z ochotą próbowali prezentowane produkty, szczególnie Kotleciki z mięsa wieprzowego i wołowego z serii Łukowska Spiżarnia. Warto zaznaczyć, że w tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii najładniejsze stoisko.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej