PL EN DE

IX Targi Sieci Poziomka

22 sierpnia 2014 roku w Radomiu roku już po raz dziewiąty odbyły się Targi sieci Poziomka, w których – jak co roku – wzięliśmy czynny udział.

Targi sieci Poziomka są świetną okazją do zaprezentowania naszego asortymentu szerokiej grupie Klientów, umożliwiają prowadzenie owocnych rozmów z gośćmi odwiedzającymi nasze stoisko firmowe, pozwalają na wzmocnienie relacji z partnerami biznesowymi. Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroka ofertę wędlin oraz konserw. Na stole gościły produkty z serii  Łukowska Spiżarnia, które przybyli Klienci chętnie degustowali, a także specjalnie przygotowany na tę okazję Smalec. Odwiedzający nasze stoisko goście rozmawiali z handlowcami, pytali o nowości produktowe, z ochotą próbowali prezentowane produkty, szczególnie Kotleciki z mięsa wieprzowego i wołowego z serii Łukowska Spiżarnia. Warto zaznaczyć, że w tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii najładniejsze stoisko.

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej