PL EN DE

IX Targi Sieci Poziomka

22 sierpnia 2014 roku w Radomiu roku już po raz dziewiąty odbyły się Targi sieci Poziomka, w których – jak co roku – wzięliśmy czynny udział.

Targi sieci Poziomka są świetną okazją do zaprezentowania naszego asortymentu szerokiej grupie Klientów, umożliwiają prowadzenie owocnych rozmów z gośćmi odwiedzającymi nasze stoisko firmowe, pozwalają na wzmocnienie relacji z partnerami biznesowymi. Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroka ofertę wędlin oraz konserw. Na stole gościły produkty z serii  Łukowska Spiżarnia, które przybyli Klienci chętnie degustowali, a także specjalnie przygotowany na tę okazję Smalec. Odwiedzający nasze stoisko goście rozmawiali z handlowcami, pytali o nowości produktowe, z ochotą próbowali prezentowane produkty, szczególnie Kotleciki z mięsa wieprzowego i wołowego z serii Łukowska Spiżarnia. Warto zaznaczyć, że w tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii najładniejsze stoisko.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej