PL EN DE

Informacja o wyniku przetargu – „Linia produktów z Łukowa – gwarancją jakości QAFP”

Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A. informują, że dnia 12 kwietnia 2017 roku zakończyło się postępowanie do zapytania ofertowego na opracowanie koncepcji kreatywnej oraz realizacje kampanii informacyjno – promocyjnej dotyczącej wędlin (kiełbasa podwawelska, kiełbasa żywiecka, kiełbasa krakowska sucha) wytworzonych w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP pt.: „Linia produktów z Łukowa – gwarancją jakości QAFP” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 działania 3 „Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych” poddziałania 3.2 „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym”.

Oferty złożyły następujące firmy:

  1. Oferta nr 1 – Firma CLICKAD INTERATIVE Sp. z o.o.
  2. Oferta nr 2 – Konsorcjum firm THINK BIG ANNA KRÓL – SZOSTEK i MEDIA GROUP Sp. z o.o.
  3. Oferta nr 3 – Firma VENA ART Sp. z o.o.

Po dokonaniu oceny przez Komisję wybrano ofertę nr 2 konsorcjum firm THINK BIG ANNA KRÓL – SZOSTEK i MEDIA GROUP Sp. z o.o.

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej