PL EN DE

Hong Kong Food Expo 2015

HKTDC Food Expo to jedna z największych imprez targowych sektora spożywczego w Azji. Udział w targach spożywczych Food Expo będzie okazją dla polskich przedsiębiorców, aby nawiązać kontakty handlowe w Hongkongu a poprzez Hongkong z Chinami i innymi rynkami azjatyckimi. W targach biorą też udział Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A., które aktywnie promują ofertę wśród potencjalnych odbiorców.

Targi podzielone są na strefy: Public Hall, Gourmet Zone i Trade Hall. W Food Expo 2014 wzięło udział 1.180 wystawców z 26 krajów i regionów. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło ponad 20.000 kupców oraz ponad 460.000 osób prywatnych (wstęp tylko do Public Hall i Gourmet Zone).

 

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej