PL EN DE

Gulfood 2015

Po raz dwudziesty Dubaj gościł jedną z największych imprez targowych branży spożywczej – Gulfood 2015. Brało w niej udział ponad 4800 wystawców z całego świata, którzy promują oraz sprzedają swoje produkty na szybko rozwijającym się rynku Bliskiego Wschodu.

Targi odwiedziło ponad osiemdziesiąt tysięcy osób. Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję śledzić najnowsze tędy sektora spożywczego.

Była to jubileuszowa edycja targów.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzili nas goście zarówno z Europy jak również z Bliskiego Wschodu.

 

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej