PL EN DE

Gulfood 2015

Po raz dwudziesty Dubaj gościł jedną z największych imprez targowych branży spożywczej – Gulfood 2015. Brało w niej udział ponad 4800 wystawców z całego świata, którzy promują oraz sprzedają swoje produkty na szybko rozwijającym się rynku Bliskiego Wschodu.

Targi odwiedziło ponad osiemdziesiąt tysięcy osób. Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję śledzić najnowsze tędy sektora spożywczego.

Była to jubileuszowa edycja targów.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzili nas goście zarówno z Europy jak również z Bliskiego Wschodu.

 

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej