PL EN DE

"Gotuj z Kurierem"

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich lubelskich smakoszy, że za nami II edycja „Gotuj z Kurierem” w której uczestniczyliśmy. We wszystkich przepisach królowały nasze produkty, a zwycięzcy wszystkich odcinków otrzymali paczki pełne niespodzianek od firmy Łuków.

„Gotuj z Kurierem” to co tygodniowy konkurs gdzie czytelnicy nadsyłają swoje przepisy, a zwycięskie są nagradzane i publikowane w gazecie oraz on-line. Pod okiem kamer gotowane są przepisy które możecie zobaczyć pod linkami:

https://www.youtube.com/watch?v=T5jc-H-4LAU
https://www.youtube.com/watch?v=E7Jxum3_tmM
https://www.youtube.com/watch?v=_zlCBvOX6gw

te i inne odcinki można obejrzeć również  na stronie internetowej http://www.kurierlubelski.pl

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej