PL EN DE

Golden Can – złota kolekcja

Golden Can
– złota kolekcja wyselekcjonowanych mięs w kawałkach,
zatopionych w aromatycznej galaretce.

 

Kolekcja wysokogatunkowych mięs Golden Can, którą tworzą szynka, schab, karczek, łopatka i boczek to luksus na talerzu. Każdy produkt to 96% wyselekcjonowanego mięsa w kawałkach, otoczonego aromatyczną galaretką. Produkty przygotowane są bez dodatku glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników.

Zakłady Mięsne Łuków wzbogaciły swoją ofertę konserw o innowacyjną linię Golden Can, która prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tę kategorię produktów. To, co wyróżnia mięsa Golden Can na rynku to bardzo wysoka mięsność i struktura produktu – w puszcze zamknięte zostały całe kawałki wysokogatunkowych mięs. Produkty nie zawierają glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników. To, co dodatkowo wyróżnia Golden Can to wyjątkowy, minimalistyczny design utrzymany
w ekskluzywnej kolorystyce czerni i złota.

Mięsa Golden Can, dzięki swojemu unikalnemu charakterowi, są nie tylko świetnym rozwiązaniem na tradycyjną kanapkę, ale mogą stanowić idealny składnik wyszukanych przekąsek. Dlatego wprowadzeniu linii na rynek towarzyszy elegancko wydany folder z propozycjami finezyjnych przystawek z mięsami Golden Can w roli głównej oraz strona internetowa – www.goldencan.pl. Mięsa Golden Can dostępne są w puszkach o gramaturze 300g.

 

 

 

 

Zobacz również

Metka ziołowa i Metka jalapeño – nowe propozycje marki Łuków

W portfolio marki Łuków pojawiły się dwie nowe wyśmienite propozycje kiełbas surowych – Metka ziołowa oraz Metka jalapeño. Nowe produkty stanowią idealną alternatywę dla klasycznych wędlin czy tradycyjnych smarowideł i znakomicie sprawdzą się jako pożywny dodatek na kanapkę.

Więcej

Wyselekcjonowana oferta dla posiadaczy szaf do dojrzewania mięsa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a także wyraźnym trendom, jakie kształtują się wokół sezonowanej wołowiny, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników szaf do dojrzewania mięsa.

Więcej

Kiełbaski na grill KULINARNE PODRÓŻE

Przedstawiamy nową serię produktów na grill KULINARNE PODRÓŻE.

Więcej