PL EN DE

Ekspresowa kuchnia – pyszne dania do ekspresowego przygotowania!

Pyszne dania do ekspresowego przygotowania!

Poznaj nową serię dań gotowych marki Łuków. Ekspresowa kuchnia to doskonałe rozwiązanie na pełnowartościowy obiad dla całej rodziny. Spróbuj czterech aromatycznych produktów łączących najwyższej jakości mięso, warzywa, przyprawy i ciesz się smakiem, który uwielbiasz!

Pierwsza propozycja z serii Ekspresowa kuchnia to Sos do spaghetti z mięsem. To znakomite połączenie gęstego sosu przygotowanego z aromatycznych pomidorów ze staranie wyselekcjonowanym mięsem wieprzowo-wołowym, które stanowi 46% produktu! Sos wystarczy podgrzać, dodać do makaronu, posypać parmezanem i ozdobić bazylią. Produkt nie zawiera glutaminianu monosodowego, fosforanów, białka sojowego, sztucznych barwników.

spaghetti_aranzacja

Druga propozycja to Zraziki wołowe w sosie pomidorowym. Znakomity pomysł na posiłek dla wielbicieli wołowiny. Zraziki w formie klopsików charakteryzujących się 92% mięsnością zalane intensywnym pomidorowym sosem z dodatkiem suszonych warzyw. Wystarczy podgrzać i serwować z ryżem, kaszą, makaronem lub innym dodatkiem, na który akurat dziś masz ochotę. Zraziki bez dodatku fosforanów.

zraziki-wolowe_aranzacja

Gulasz wołowy to kolejny produkt z serii. Sięgnij po niego, gdy masz ochotę na prawdziwy, domowy obiad. To niezwykłe połączenie wysokiej jakości mięsa wołowego z wyśmienitym sosem domowym z dodatkiem warzyw. Dodaj do niego ziemniaczki, ryż lub kaszę i ciesz się smakiem, który lubisz. Gulasz jest bez dodatku glutaminianu monosodowego, fosforanów, białka sojowego.

gulasz-wolowy_aranzacja

Linię Ekspresowa kuchnia zamykają idealnie doprawione, tradycyjne Flaki wołowe. To strzał w dziesiątkę, gdy zależy nam na szybkim, ale pożywnym posiłku. Dzięki aromatycznym warzywom i przyprawom danie jest niezwykle smaczne i sycące. Flaki nie zawierają fosforanów i białka sojowego.

flaki-wolowe_aranzacja

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej