PL EN DE

Dzień Dziecka dla przedszkolaków w Makoszce

Uśmiech dziecka jest bezcenny. Dlatego też z ogromną przyjemnością włączamy się w przedsięwzięcia, które sprawiają radość maluchom.

1 czerwca dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 „Pod Krasnalem” wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego u państwa Tomasza i Katarzyny Romaniuk w Makoszce, gdzie miały okazję obcować z naturą. Po części oficjalnej, którą stanowiły życzenia od Pani Dyrektor oraz odśpiewanie hymnu przedszkolaków rozpoczęły się zabawy i tańce. Maluchy wybrały się również na spacer do pobliskiego lasu. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w stajni, gdzie dzieci oglądały konie oraz inne dzikie zwierzęta na terenie gospodarstwa. Zakłady Mięsne Łuków zadbały o to aby głód nie zakłócił zabawy oraz innych atrakcji. Przedszkolaki zajadały się pieczonymi kiełbaskami, które smakują najlepiej na łonie natury.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej