PL EN DE

Dzień Dziecka dla przedszkolaków w Makoszce

Uśmiech dziecka jest bezcenny. Dlatego też z ogromną przyjemnością włączamy się w przedsięwzięcia, które sprawiają radość maluchom.

1 czerwca dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 „Pod Krasnalem” wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego u państwa Tomasza i Katarzyny Romaniuk w Makoszce, gdzie miały okazję obcować z naturą. Po części oficjalnej, którą stanowiły życzenia od Pani Dyrektor oraz odśpiewanie hymnu przedszkolaków rozpoczęły się zabawy i tańce. Maluchy wybrały się również na spacer do pobliskiego lasu. Oczywiście nie obyło się bez wizyty w stajni, gdzie dzieci oglądały konie oraz inne dzikie zwierzęta na terenie gospodarstwa. Zakłady Mięsne Łuków zadbały o to aby głód nie zakłócił zabawy oraz innych atrakcji. Przedszkolaki zajadały się pieczonymi kiełbaskami, które smakują najlepiej na łonie natury.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej