PL EN DE

Delikatesy Mięsne Łuków wyróżnione w plebiscycie Najlepsze stoisko mięsne 2020

Podczas organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze Kongresu Mięsnego 2020, jury złożone z 21 ekspertów wybrało najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. Wśród wyróżnionych w kategorii specjalistyczny sklep mięsny znalazły się delikatesy mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim.

Sklepy, które zgłosiły do konkursu swoje stoisko, były oceniane w trzech kategoriach: sklepy z ladą mięsną do 10 m, sklepy z ladą powyżej 10 m oraz specjalistyczne sklepy mięsne. W pierwszym etapie konkursu redakcja „Wiadomości Handlowych” wytypowała z nadsyłanych zgłoszeń po sześć najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w ramach każdej z trzech kategorii. Następnie członkowie redakcji odwiedzili każdy ze sklepów, by osobiście obejrzeć sklepy i porozmawiać z ich kierownikami. Towarzyszący im kamerzysta kręcił filmy przedstawiające właścicieli i ich stoiska, a także pomysły na biznes.

Zwycięzców wyłoniło grono ekspertów, którzy znają się na handlu mięsami, wędlinami oraz na zasadach ich efektywnej sprzedaży. Jurorzy zapoznali się ze wszystkimi materiałami, a następnie w jawnym głosowaniu dokonali wyboru najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w Polsce.

Wyróżnione w plebiscycie Delikatesy Mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym  Dworze Mazowieckim oferują to, co klienci podczas zakupów cenią sobie najbardziej – wysoką jakość różnorodnych produktów połączoną z miłą atmosferą tworzoną przez doświadczoną uśmiechniętą, obsługę, która zawsze służy dobrą radą w doborze zakupów.

Wszystko to odbywa się w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu spójnym z nowym brandingiem marki Łuków. Na  ścianach widoczne jest graficzne odwołanie do natury i wykorzystanie autentycznego krajobrazu malowniczych okolic Łukowa, gdzie mięsa i wędliny powstają z pasji, z przywiązania do tradycji i szacunku do natury. Blisko 50-letnia tradycja (która wyróżnia firmę spośród konkurencji), sprawdzone receptury oraz smaczne produkty to dziedzictwo, którym firma chce się dzielić z klientami.

Sam asortyment jest niezwykle bogaty – oprócz mięsa wołowego, wieprzowego i wędlin sklep oferuje komplementarne względem mięsa dodatki takie, sery, przyprawy czy przetwory. Wszystko po to, by klient wyszedł z gotowym przepisem na pyszny obiad.

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej