PL EN DE

Delikatesy Mięsne Łuków wyróżnione w plebiscycie Najlepsze stoisko mięsne 2020

Podczas organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze Kongresu Mięsnego 2020, jury złożone z 21 ekspertów wybrało najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. Wśród wyróżnionych w kategorii specjalistyczny sklep mięsny znalazły się delikatesy mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim.

Sklepy, które zgłosiły do konkursu swoje stoisko, były oceniane w trzech kategoriach: sklepy z ladą mięsną do 10 m, sklepy z ladą powyżej 10 m oraz specjalistyczne sklepy mięsne. W pierwszym etapie konkursu redakcja „Wiadomości Handlowych” wytypowała z nadsyłanych zgłoszeń po sześć najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w ramach każdej z trzech kategorii. Następnie członkowie redakcji odwiedzili każdy ze sklepów, by osobiście obejrzeć sklepy i porozmawiać z ich kierownikami. Towarzyszący im kamerzysta kręcił filmy przedstawiające właścicieli i ich stoiska, a także pomysły na biznes.

Zwycięzców wyłoniło grono ekspertów, którzy znają się na handlu mięsami, wędlinami oraz na zasadach ich efektywnej sprzedaży. Jurorzy zapoznali się ze wszystkimi materiałami, a następnie w jawnym głosowaniu dokonali wyboru najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w Polsce.

Wyróżnione w plebiscycie Delikatesy Mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym  Dworze Mazowieckim oferują to, co klienci podczas zakupów cenią sobie najbardziej – wysoką jakość różnorodnych produktów połączoną z miłą atmosferą tworzoną przez doświadczoną uśmiechniętą, obsługę, która zawsze służy dobrą radą w doborze zakupów.

Wszystko to odbywa się w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu spójnym z nowym brandingiem marki Łuków. Na  ścianach widoczne jest graficzne odwołanie do natury i wykorzystanie autentycznego krajobrazu malowniczych okolic Łukowa, gdzie mięsa i wędliny powstają z pasji, z przywiązania do tradycji i szacunku do natury. Blisko 50-letnia tradycja (która wyróżnia firmę spośród konkurencji), sprawdzone receptury oraz smaczne produkty to dziedzictwo, którym firma chce się dzielić z klientami.

Sam asortyment jest niezwykle bogaty – oprócz mięsa wołowego, wieprzowego i wędlin sklep oferuje komplementarne względem mięsa dodatki takie, sery, przyprawy czy przetwory. Wszystko po to, by klient wyszedł z gotowym przepisem na pyszny obiad.

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej