PL EN DE

Delikatesy Mięsne Łuków wyróżnione w plebiscycie Najlepsze stoisko mięsne 2020

Podczas organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze Kongresu Mięsnego 2020, jury złożone z 21 ekspertów wybrało najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. Wśród wyróżnionych w kategorii specjalistyczny sklep mięsny znalazły się delikatesy mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim.

Sklepy, które zgłosiły do konkursu swoje stoisko, były oceniane w trzech kategoriach: sklepy z ladą mięsną do 10 m, sklepy z ladą powyżej 10 m oraz specjalistyczne sklepy mięsne. W pierwszym etapie konkursu redakcja „Wiadomości Handlowych” wytypowała z nadsyłanych zgłoszeń po sześć najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w ramach każdej z trzech kategorii. Następnie członkowie redakcji odwiedzili każdy ze sklepów, by osobiście obejrzeć sklepy i porozmawiać z ich kierownikami. Towarzyszący im kamerzysta kręcił filmy przedstawiające właścicieli i ich stoiska, a także pomysły na biznes.

Zwycięzców wyłoniło grono ekspertów, którzy znają się na handlu mięsami, wędlinami oraz na zasadach ich efektywnej sprzedaży. Jurorzy zapoznali się ze wszystkimi materiałami, a następnie w jawnym głosowaniu dokonali wyboru najlepszych stoisk mięsno-wędliniarskich w Polsce.

Wyróżnione w plebiscycie Delikatesy Mięsne Łuków zlokalizowane w Nowym  Dworze Mazowieckim oferują to, co klienci podczas zakupów cenią sobie najbardziej – wysoką jakość różnorodnych produktów połączoną z miłą atmosferą tworzoną przez doświadczoną uśmiechniętą, obsługę, która zawsze służy dobrą radą w doborze zakupów.

Wszystko to odbywa się w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu spójnym z nowym brandingiem marki Łuków. Na  ścianach widoczne jest graficzne odwołanie do natury i wykorzystanie autentycznego krajobrazu malowniczych okolic Łukowa, gdzie mięsa i wędliny powstają z pasji, z przywiązania do tradycji i szacunku do natury. Blisko 50-letnia tradycja (która wyróżnia firmę spośród konkurencji), sprawdzone receptury oraz smaczne produkty to dziedzictwo, którym firma chce się dzielić z klientami.

Sam asortyment jest niezwykle bogaty – oprócz mięsa wołowego, wieprzowego i wędlin sklep oferuje komplementarne względem mięsa dodatki takie, sery, przyprawy czy przetwory. Wszystko po to, by klient wyszedł z gotowym przepisem na pyszny obiad.

Zobacz również

Puławy – otwarcie stoiska ZM Łuków w Netto

28 marca 2022 r. otworzyliśmy nowe stoisko mięsne ZM Łuków w Puławach przy Dęblińskiej 18E. Stoisko jest czynne w godzinach 7:00 – 20:00. Na naszym stoisku dostępna jest pełna oferta: świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy, konserwy oraz inne wyroby mięsne. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają świeże i smaczne produkty. […]

Więcej

Konkurs GRILLUJ Z ŁUKOWEM!

Wszystkich naszych klientów odwiedzających sklepy firmowe Łuków zachęcamy do udziału w konkursie grillowym! Na działce, przy domu, w parku? Z wyrazistą kiełbasą w roli głównej czy jednak z klasyczną karkówką? Podziel się z nami przepisem na idealnego grilla i wygraj bon na zakupy o wartości 200 zł lub nagrodę niespodziankę! Proste zasady: Zrób w sklepie […]

Więcej

grilluj z nami

Grilluj z nami

Nie sposób wyobrazić sobie wiosny i lata bez grillowych pyszności! Gdy tylko pogoda sprzyja Polacy odpalają ruszty, by biesiadować na świeżym powietrzu w towarzystwie ulubionych smaków. A oferta smakołyków przeznaczonych na ruszt z roku na rok staje się coraz bogatsza. Prym wiodą tradycyjne produkty, jak kiełbasy czy kaszanki, ale coraz częściej konsumenci decydują się łapać […]

Więcej