PL EN DE

Radio Lublin nadało na żywo „Apetyt na radio” z Łukowa

W sobotę 18 lipca Radio Lublin już po raz 4 nadawało na żywo audycję „Apetyt na Radio” z łukowskiego skwerku przy fontannie. Audycję poprowadził redaktor Dariusz Turecki. Słuchaczy przyciągała nie tylko audycja i możliwość zobaczenia ulubionych radiowców, ale również orzeźwiająca kurtyna wodna i degustacja grillowanych kiełbasek z Łukowa. Przybyli mieszkańcy Łukowa mogli posmakować pysznej kaszanki, marynowanej golonki, a także wbornych kiełbasek z wołowiną.

Na forum radia rozmawiano o pozytywnych stronach naszego miasta. Wspomniano m.in. ofertę ŁOKu i OSiRu. Omówiono również zrealizowane i zaplanowane miejskie inwestycje, temat podstrefy ekonomicznej oraz zwolnienia z podatków dla przedsiębiorców. Słuchacze mogli też wziać udział w kilku konkursach, m.in. w konkursie dotyczącym Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.

 

 

 

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej