PL EN DE

Radio Lublin nadało na żywo „Apetyt na radio” z Łukowa

W sobotę 18 lipca Radio Lublin już po raz 4 nadawało na żywo audycję „Apetyt na Radio” z łukowskiego skwerku przy fontannie. Audycję poprowadził redaktor Dariusz Turecki. Słuchaczy przyciągała nie tylko audycja i możliwość zobaczenia ulubionych radiowców, ale również orzeźwiająca kurtyna wodna i degustacja grillowanych kiełbasek z Łukowa. Przybyli mieszkańcy Łukowa mogli posmakować pysznej kaszanki, marynowanej golonki, a także wbornych kiełbasek z wołowiną.

Na forum radia rozmawiano o pozytywnych stronach naszego miasta. Wspomniano m.in. ofertę ŁOKu i OSiRu. Omówiono również zrealizowane i zaplanowane miejskie inwestycje, temat podstrefy ekonomicznej oraz zwolnienia z podatków dla przedsiębiorców. Słuchacze mogli też wziać udział w kilku konkursach, m.in. w konkursie dotyczącym Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.

 

 

 

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej