PL EN DE

Radio Lublin nadało na żywo „Apetyt na radio” z Łukowa

W sobotę 18 lipca Radio Lublin już po raz 4 nadawało na żywo audycję „Apetyt na Radio” z łukowskiego skwerku przy fontannie. Audycję poprowadził redaktor Dariusz Turecki. Słuchaczy przyciągała nie tylko audycja i możliwość zobaczenia ulubionych radiowców, ale również orzeźwiająca kurtyna wodna i degustacja grillowanych kiełbasek z Łukowa. Przybyli mieszkańcy Łukowa mogli posmakować pysznej kaszanki, marynowanej golonki, a także wbornych kiełbasek z wołowiną.

Na forum radia rozmawiano o pozytywnych stronach naszego miasta. Wspomniano m.in. ofertę ŁOKu i OSiRu. Omówiono również zrealizowane i zaplanowane miejskie inwestycje, temat podstrefy ekonomicznej oraz zwolnienia z podatków dla przedsiębiorców. Słuchacze mogli też wziać udział w kilku konkursach, m.in. w konkursie dotyczącym Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.

 

 

 

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej