PL EN DE

Ambasador Republiki Uzbekistanu w Zakładach Mięsnych ŁUKÓW S.A.

We wtorek 4 czerwca w Zakładach Mięsnych Łuków gościł Amirsaid Agzamhodżajev – Ambasador Republiki Uzbekistanu. Podczas spotkania przedstawiciele firmy Łuków zaprezentowali profil swojej działalności i potencjał handlowo-produkcyjny. Ambasador miał okazję zapoznać się z ofertą wysokiej jakości wyrobów mięsnych, skosztować ich, poznać procesy produkcyjne oraz obejrzeć park maszynowy.

Spotkanie zostało zorganizowane po rozmowach, które odbywały się już wcześniej w ambasadzie Uzbekistanu. „Podczas naszej wizyty w ambasadzie Republiki Uzbekistanu przedstawiliśmy ofertę mięsa i wyrobów wołowych jakie możemy zaproponować na rynek muzułmański. W wyniku tej wizyty i propozycji spotkania, dzisiaj gościmy delegacje z ambasady, na czele z ambasadorem” – mówi wiceprezes Artur Osiak.

Po powitaniu gości i po degustacji naszych produktów, delegacja udała się na zwiedzanie linii produkcyjnej. Po tej części spotkania ambasador Amirsaid Agzamhodżajev w rozmowie z mediami mówił, że widzi bardzo duże szanse na nawiązanie współpracy handlowej.

Zobacz również

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywości

ZM ŁUKÓW S.A. sponsorem Dni Łukowa 2024

W ostatni weekend maja wspólnie z mieszkańcami miasta świętowaliśmy Dni Łukowa 2024. Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. były oficjalnym sponsorem pełnego pasji, finałowego koncertu Ani Wyszkoni. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać wydarzenia, które dostarczają świetnej rozrywki i pozytywnych emocji ???? Podczas trwania Dni Łukowa mieszkańcy mogli wygrać bony na zakupy do naszych sklepów firmowych […]

Więcej

Żeberka wieprzowe z warzywami odznaczone certyfikatem PRODUKT INNOWACYJNY

Nasze wolno gotowane Żeberka wieprzowe z warzywami otrzymały certyfikat dla produktu innowacyjnego w konkursie podczas kongresu MEATing 2024! To kolejne wyróżnienie dla naszych wyrobów niezmiernie nas cieszy, ponieważ w ich tworzenie wkładamy całe serce. Zwłaszcza, że dobre żeberka nie są wcale tak łatwe do przygotowania – a z naszym produktem już w 30 minut możesz […]

Więcej