PL EN DE

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EURO GASTRO

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Targów Euro Gastro w Warszawie, które są najważniejszym i największym wydarzeniem targowym w Polsce dedykowanym branży HoReCa.

Owe Targi znane są ze spektakularnych pokazów, a także prestiżowych konkursów. Każdego roku można spotkać tu znanych szefów kuchni i kucharzy, cukierników, baristów, a także barmanów. Już od kilku lat Targom Euro Gastro towarzyszą, często o międzynarodowym zasięgu –  konkursy baristów, konkursy kulinarne, a także festiwale, jak np. Festiwal Kuchni Greckiej. W tym roku impreza została zaplanowana w dniach 5-7 kwietnia w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56C. Jak co roku wśród wielu wystawców znalazła się również nasza firma z bogatą ofertą mięs i wędlin dedykowanych gastronomii. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska gdzie będzie można spróbować naszych znakomitych wyrobów i zobaczyć nasze nowości.

Osoby chcące odwiedzić targi zapraszamy do kontaktu mailowego: horeca@21.zmlukow.pl, mamy pulę wejściówek do rozdania.

Do zobaczenia w Warszawie!

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej