PL EN DE

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EURO GASTRO

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Targów Euro Gastro w Warszawie, które są najważniejszym i największym wydarzeniem targowym w Polsce dedykowanym branży HoReCa.

Owe Targi znane są ze spektakularnych pokazów, a także prestiżowych konkursów. Każdego roku można spotkać tu znanych szefów kuchni i kucharzy, cukierników, baristów, a także barmanów. Już od kilku lat Targom Euro Gastro towarzyszą, często o międzynarodowym zasięgu –  konkursy baristów, konkursy kulinarne, a także festiwale, jak np. Festiwal Kuchni Greckiej. W tym roku impreza została zaplanowana w dniach 5-7 kwietnia w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56C. Jak co roku wśród wielu wystawców znalazła się również nasza firma z bogatą ofertą mięs i wędlin dedykowanych gastronomii. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska gdzie będzie można spróbować naszych znakomitych wyrobów i zobaczyć nasze nowości.

Osoby chcące odwiedzić targi zapraszamy do kontaktu mailowego: horeca@21.zmlukow.pl, mamy pulę wejściówek do rozdania.

Do zobaczenia w Warszawie!

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej