Kontakt

Skontaktuj się z wybranym działem firmy lub przedstawicielem handlowym.
Zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

tel. (25) 798 24 01

Zarejestrowana pod NR KRS: 0000052346
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie
z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy –
Krajowy Rejestr Sądowy, w którym przechowywana
jest dokumentacja Spółki.

NIP: 825-000-32-51
Kapitał Zakładowy: 42 400 850 zł wpłacony w całości





Znajdź najbliższy sklep firmowy

ZIP / Address:
Promień:

Sprzedaż terenowa


Wybierz region z mapy aby poznać dane kontaktowe
przedstawiciela odpowiedzialnego za dany region.

Szef Sprzedaży Terenowej i Centrów Dystrybucji

Zbigniew Milewski
Tel. kom.: 723 681 373
E-mail: zmilewski@zmlukow.pl

Michał Dec

Tel. kom.: 727 631 793
E-mail: mdec@zmlukow.pl

Tadeusz Kwiatek

Tel. kom.: 667 984 712
E-mail: tkwiatek@zmlukow.pl

Justyna Wiśniowska

Tel. kom.: 723 681 333
E-mail: jwisniowska@zmlukow.pl

Justyna Wiśniowska

Tel. kom.: 723 681 333
E-mail: jwisniowska@zmlukow.pl

Arkadiusz Węgrzynowicz

Tel. kom.: 667 984 642
E-mail: arkadiuszwegrzynowicz@zmlukow.pl

Fryderyk Kiełkucki

Tel. kom.: 727 631 726
E-mail: fkielkucki@zmlukow.pl

Katarzyna Natońska

Tel. kom.: 727 631 705
E-mail: knatonska@zmlukow.pl

Barbara Kawalec

Tel. kom.: 667 984 714
E-mail: bkawalec@zmlukow.pl

Krystian Płaczek

Tel. kom.: 667 984 663
E-mail: kplaczek@zmlukow.pl

Elżbieta Dambek

Tel. kom.: 667 984 617
E-mail: edambek@zmlukow.pl

Krystian Płaczek

Tel. kom.: 667 984 663
E-mail: kplaczek@zmlukow.pl

Centrum Dystrybucyjne w Gdańsku

Tomasz Janowicz
kierownik
ul. Wodnika 50
Tel. (58) 762 83 52

Centrum Dystrybucyjne w Pile

Mirosław Grygier
kierownik
ul. Poznańska 28
Tel. (67) 213 04 01

Centrum Dystrybucyjne w Warszawie

Aleksandra Zdanowicz
kierownik
ul. Piwna 12
Tel. 667 984 744

Centrum Dystrybucyjne w Lublinie

Piotr Piróg
kierownik
ul. Do Dysa 5
Tel. (81) 747 99 81

Centrum Dystrybucyjne w Katowicach

Grzegorz Rydzewski
kierownik
ul. Krakowska 1
Tel. (32) 354 29 11

Centrum Dystrybucyjne w Łomży

Paweł Kasprowicz
kierownik
ul. Poznańska 36d
Tel. (86) 214 19 17

 

 

Image Map

Centra dystrybucyjne

Działy firmowe


Wybierz z listy dział aby uzyskać dane kontaktowe.

Wybierz dział z listy

Naciśnij na listę powyżej oraz wybierz docelowy dział naszej firmy.

Dział Sprzedaży Tradycyjnej

(25) 797 27 40
(25) 797 27 90
(25) 797 27 25
(25) 797 26 88
(25) 797 27 47
Fax (25) 798 31 84

Danuta Gurdziel
kierownik
Tel. kom.: 667 984 677
E-mail: dgurdziel@zmlukow.pl

Łukasz Błaszczak
kierownik ds. sprzedaży konserw
Tel. kom.: 723 681 312
E-mail: lblaszczak@zmlukow.pl

Dział Sprzedaży Nowoczesnej

Hubert Fatyga
kierownik
Tel. kom.: 727 631 745
Fax.: (25) 797 27 20
E-mail: hfatyga@zmlukow.pl

Dział Sieci Własnej

Małgorzata Sobczyk
kierownik
Tel. kom.: 667 984 698
Tel.: (25) 797 26 19
E-mail: msobczyk@zmlukow.pl

Dział Eksportu

Ewa Rak
kierownik
Tel. kom.: 667 984 724
Tel.: (25) 797 27 21
E-mail: erak@zmlukow.pl
export@zmlukow.pl

Dział Marketingu

Monika Gątarz
kierownik
Tel. kom.: 667 984 723
Tel.: (25) 797 27 48
E-mail: marketing@zmlukow.pl

Dział Skupu i Kontrakcji

Grażyna Filip
kierownik
Tel. kom.: 667 984 679
Tel.: (25) 797 26 55
E-mail: gfilip@zmlukow.pl
skup@zmlukow.pl

Dział Karmy

Magdalena Ołowska
z-ca dyrektora ds. sprzedaży i marketingu
E-mail: molowska@dolina-noteci.pl

Dział Marketingu
Tel.: (25) 797 27 02
E-mail: karma@dolina-noteci.pl

Sklep Internetowy
Tel.: (25) 797 27 73
E-mail: sklep@dolina-noteci.pl

Dział Eksportu
Tel.: (25) 797 27 05
E-mail: petfood@dolina-noteci.pl

Krzysztof Kubicki
szef sprzedaży terenowej
Tel. kom.: 723 681 342
Tel.: (25) 797 26 55
E-mail: kkubicki@dolina-noteci.pl

Dział Kontroli Jakości


Agnieszka Drozd

pełnomocnik zarządu ds. jakości
Tel. kom.: 667 984 640
E-mail: jakosc@zmlukow.pl

Dodatkowy kontakt:
Tel. kom.: 667 984 765, 723 681 347
Fax: (25) 797 28 23
E-mail: dkj@zmlukow.pl