Golden Can
– złota kolekcja wyselekcjonowanych mięs w kawałkach,
zatopionych w aromatycznej galaretce.

 

Kolekcja wysokogatunkowych mięs Golden Can, którą tworzą szynka, schab, karczek, łopatka i boczek to luksus na talerzu. Każdy produkt to 96% wyselekcjonowanego mięsa w kawałkach, otoczonego aromatyczną galaretką. Produkty przygotowane są bez dodatku glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników.

Zakłady Mięsne Łuków wzbogaciły swoją ofertę konserw o innowacyjną linię Golden Can, która prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tę kategorię produktów. To, co wyróżnia mięsa Golden Can na rynku to bardzo wysoka mięsność i struktura produktu – w puszcze zamknięte zostały całe kawałki wysokogatunkowych mięs. Produkty nie zawierają glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników. To, co dodatkowo wyróżnia Golden Can to wyjątkowy, minimalistyczny design utrzymany
w ekskluzywnej kolorystyce czerni i złota.

Mięsa Golden Can, dzięki swojemu unikalnemu charakterowi, są nie tylko świetnym rozwiązaniem na tradycyjną kanapkę, ale mogą stanowić idealny składnik wyszukanych przekąsek. Dlatego wprowadzeniu linii na rynek towarzyszy elegancko wydany folder z propozycjami finezyjnych przystawek z mięsami Golden Can w roli głównej oraz strona internetowa – www.goldencan.pl. Mięsa Golden Can dostępne są w puszkach o gramaturze 300g.

 

 

 

 

Zobacz także

Pokaż więcej