PL EN DE

Otwarcie sklepu w Lublinie przy ulicy Kunickiego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Lublinie przy ulicy Kunickiego 5, obok przystanku Plac Bychawski.

Delikatesy w nowej odsłonie – Strefa Hod Dog i Cafe zaprasza na pyszne wyroby z własnej produkcji w chrupiącej najwyższej jakości bułce ,oraz Twoją ulubioną aromatyczną kawę.

Na otwarciu sklepu, 9 grudnia odwiedziło nas wielu klientów, którzy otrzymali w prezencie nowości z naszej oferty wybraną kiełbasę w słoiku.

Delikatesy mięsne jako lider swojej branży oferuje Państwu produkty najwyższej jakości, które w połączeniu z profesjonalną obsługą gwarantują udane zakupy. W naszych delikatesach zawsze znajdziesz dużo atrakcyjnych promocji.

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach od 7 do 16, wtorek – piątek  od 7 do18 oraz w soboty od 7 do 14.

Zapraszamy do zakupów

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej