PL EN DE

Otwarcie sklepu w Lublinie przy ulicy Kunickiego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Lublinie przy ulicy Kunickiego 5, obok przystanku Plac Bychawski.

Delikatesy w nowej odsłonie – Strefa Hod Dog i Cafe zaprasza na pyszne wyroby z własnej produkcji w chrupiącej najwyższej jakości bułce ,oraz Twoją ulubioną aromatyczną kawę.

Na otwarciu sklepu, 9 grudnia odwiedziło nas wielu klientów, którzy otrzymali w prezencie nowości z naszej oferty wybraną kiełbasę w słoiku.

Delikatesy mięsne jako lider swojej branży oferuje Państwu produkty najwyższej jakości, które w połączeniu z profesjonalną obsługą gwarantują udane zakupy. W naszych delikatesach zawsze znajdziesz dużo atrakcyjnych promocji.

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach od 7 do 16, wtorek – piątek  od 7 do18 oraz w soboty od 7 do 14.

Zapraszamy do zakupów

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej