PL EN DE

Nowe stoisko ZM Łuków w Tarnowo Podgórne

W październiku 2021 r. przywitaliśmy Tarnowo Podgórne. Stoisko ZM Łuków znajduje się na ul. Kluczej 1 w Netto. Jest ono czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00. Zapraszamy na zakupy!

Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość otwierania kolejnych stoisk ZM Łuków. Za każdym klienci zaskakują nas swoją liczną obecnością. Z rozmów z nimi wynika, że nie tylko my z takim wielkim entuzjazmem podchodzimy do każdego nowego otwarcia.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej