Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Impreza zgromadziła szerokie grono miłośników ekologii. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach ekologicznych takich jak: segregacja odpadów, konkurs na wykonanie projektu grafiki na torbę ekologiczną, a także konkurs pt. „zrób coś z niczego” oraz konkurencjach sportowych np. rzut piłką lekarską czy skoki na gumowych piłkach. Zainteresowaniem cieszyły się również atrakcje takie jak malowanie twarzy czy składnie zwierzątek z balonów. Uczestnicy festynu mogli też skorzystać z zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Podczas festynu odbył się  pokazowy występ Łukowian trenujących sztuki walki pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkę w postaci dyplomu.

Zobacz także

Pokaż więcej