OBOWIĄZKI:
• nadzór nad prowadzonymi pracami remontowanymi i ich odbiór;
• współudział przy realizacji planu inwestycyjnego, planowanych remontów, przeglądów;
• pomoc przy wyborze firm wykonujących planowaną inwestycję/ prace remontowe;
• pozyskiwanie i archiwizowanie dokumentacji od Podwykonawców;
• kontrola dokumentów od kontrahentów i monitoring ich przepływu;
• weryfikacja i sporządzanie kosztorysów inwestorskich;
• szeroka analiza i dbałość o niskie koszty przeprowadzanych remontów;
• prowadzenie negocjacji z kontrahentami;
• podtrzymywanie relacji z kontrahentami na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego.

OCZEKIWANIA:
• wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane po kierunku: budownictwo, mechanika lub pokrewne);
• znajomość zagadnień budowlanych, technicznych, technologicznych;
• swobodne poruszanie się w zagadnieniach prawa dotyczących procesu inwestycji;
• zdolność czytania dokumentacji technicznej;
• prawo jazdy kat. B;
• umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy;
• dyspozycyjność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
• znajomość programów kosztorysowych (Norma PRO), projektowych (AutoCAD);
• doświadczenie w kierowaniu zespołem.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności;
• stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży;
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;
• wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
• wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• przyjazną atmosferę pracy;
• ok. 850 m do stacji PKP, możliwość dojazdów spoza Łukowa;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.