Mechanik maszyn (Dział Utrzymania Ruchu)

Obowiązki:
• prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu w ruchu wszystkich urządzeń i instalacji na oddziale,
• przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną.

Oczekiwania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: mechanik),
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
• gotowość do pracy na trzy zmiany (w tym nocna),
• umiejętność pracy w zespole,
• motywacja do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności,
• stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
• wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
• wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych,
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• przyjazną atmosferę pracy,
• ok. 850 m do stacji PKP, możliwość dojazdów spoza Łukowa,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.