Targi POLAGRA FOOD to jedne z największych wydarzeń o charakterze międzynarodowym dla branży spożywczej. Co roku odwiedzają je producenci oraz dystrybutorzy praktycznie ze wszystkich grup produktowych. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi objął patronatem honorowym wystawę jako projekt promujący polską branżę spożywczą w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Międzynarodowa karta wystawców daje nowe perspektywy dla producentów żywności oraz tworzy dialog i może być zalążkiem wzajemnej kooperacji pomiędzy wystawcami oraz klientami.

Na targach uczestnicy często zaskakują licznymi nowościami produktowymi oraz premierami rynkowymi, które objęte są specjalnym programem promocyjnym.

W gronie wystawców POLAGRA FOOD 2015 znalazły się również Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. Przedstawiciele firmy „Łmeat-Łuków” mieli okazję porozmawiać z Klientami i partnerami biznesowymi, a także udzielić wywiadów polskim i zagranicznym mediom. Podczas targów zaprezentowano także ofertę eksportową oraz przeprowadzono degustację produktów.

Wędliny z serii Świat Szlachetnej Wołowiny zostały wyróżnione na Ogólnopolskich Konkursach Wędliniarskich organizowanych podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polaga 2015. Oceniano wygląd i cechy zewnętrzne produktów, a także smak. Kabanosy wołowe uplasowały się na I miejscu w konkursie o tytuł Najlepszego Producenta wędlin w kategorii kiełbas, Szynka wołowa znalazła się na II miejscu w kategorii parzonych wędzonek, a Metka wołowa peperoni zyskała II miejsce w kategorii nowości. Oprócz tego Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. otrzymały wyróżnienie za wysoką jakość produktów ocenianych w ramach konkursów.

 

 

Zobacz także

Pokaż więcej