Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wsparły dwóch łukowskich zapaśników – Janusza Lisiewskiego i Tomasza Jaroszkiewicza, którzy wystartowali na Mistrzostwach Świata Weteranów w Belgradzie, które obyły się w dniach 25-28 sierpnia 2014 r.
Janusz Lisiewski wystartował w kategorii ponad 45 lat. Swych sił próbował zarówno w stylu wolnym jak i klasycznym. Tomasz Jaroszkiewicz wystartował w dywizji B (+ 35 lat) w stylu klasycznym. Obaj zawodnicy zdecydowali się na start po udanych występach w Mistrzostwach Polski Weteranów, podczas których zdobyli medale. Zawodnicy do startu przygotowywali się z trenerem Grzegorzem Wałachowskim (trener Orląt Łuków), natomiast ostatnią fazę treningów powierzyli trenerowi Ryszardowi Wałachowskiemu (trener Armaty Stoczek Łukowski).

Do rywalizacji w Belgradzie przystąpiło 350 doświadczonych zawodników podzielonych na pięć grup wiekowych. W dywizji 45-50 lat zmagał się m.in. Andrzej Wroński, reprezentujący Polskę i klub Morena – Wega Żukowo. Przed czasem pokonał trzech przeciwników – Niemca, Irańczyka i Rosjanina – dzięki czemu zdobył trzeci złoty medal wśród weteranów. Polscy byli zapaśnicy wywalczyli w Serbii łącznie sześć medali – po dwa złote, srebrne i brązowe.