Rusza 2 edycja kulinarnego konkursu „Zaczarowane kanapki”.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody!

Jak wszystkim doskonale wiadomo zdrowe śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. W dodatku wcale nie musi być nudny. Wystarczy odrobinę wyobraźni, odpowiednie produkty i można wyczarować wesoły, magiczny posiłek dla swojego dziecka.

Biorąc udział w naszym konkursie możesz podzielić się z nami swoją kulinarną fantazją i dodatkowo wygrać plecak pełen prezentów dla swojego dziecka.

Jedyne co trzeba zrobić to wyczarować piękne kanapki używając naszych produktów, zrobić im zdjęcie i przesłać je wraz z informacją jaki produkt został wykorzystany na adres: marketing@zmlukow.pl lub zostawić w sklepie firmowym.

Konkurs trwa od 1 do 30 września 2015. Ze wszystkich otrzymanych zgłoszeń Jury konkursowe do 15 października 2015 wybierze pięć zwycięskich zdjęć a ich autorzy zostaną nagrodzeni plecakami pełnymi prezentów. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na facebookowym profilu.

Uczestnik ma prawo zgłosić więcej niż jedno zdjęcie do konkursu. Każde kolejna fotografia musi być nadesłane jako kolejne zgłoszenie.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz do tworzenia „Zaczarowanych kanapek”

Regulamin konkursu_zaczarowane kanapki

Życzymy powodzenia oraz nieograniczonej wyobraźni w tworzeniu kanapek.

Zobacz także

Pokaż więcej