Kariera

Poszukujesz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku pełnej nowych zawodowych wyzwań ? Dołącz do nas!

Solidna firma

Zakłady Mięsne Łuków już od ponad 40 lat dostarczają wyjątkowych wrażeń smakowych rodzimym i zagranicznym amatorom zdrowej, tradycyjnej kuchni. Dziś należą do grona największych polskich producentów wędlin, konserw oraz mięsa wieprzowego i wołowego. Firma ma opinię solidnego partnera wśród licznych dostawców i odbiorców.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Aktualne oferty pracy

Wulkanizator opon

dodano 27.04.2017

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. poszukują pracownika na stanowisko:

Zadania:
• naprawa oraz wymiana opon samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
• zgłaszanie zapotrzebowania opon do zakupu,
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
• nadzorowanie stanu technicznego i zużycia opon eksploatowanych na pojazdach i ich prawidłowego ciśnienia

Oczekiwania:
• doświadczenie na stanowisku wulkanizatora lub na podobnym stanowisku minimum 1 roku
• umiejętności wykonywania napraw opon w tym również w technologii na gorąco,
• dyspozycyjność
• dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w powierzane obowiązki
• mile widziana umiejętność napraw eksploatacyjnych pojazdów oraz prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki
• samodzielne stanowisko pracy
• zatrudnienie na umowę o pracę w firmie
• niezbędne szkolenia

Dział kadr

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria, proszone są o zgłoszenie swojej aplikacji na adres firmy lub do siedziby firmy (pocztą lub osobiście):

Zakłady Mięsne „Łmeat – Łuków” S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków
z dopiskiem Dział Kadr.

Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.