W Ho Chi Minh w Wietnamie trwają targi spożywcze, w których uczestniczy przedstawiciel Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.  – Dyrektor Handlowa Justyna Niemczuk.

8 września w Hotelu Caravelle w Ho Chi Minh w Wietnamie Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego zorganizowała konferencję prasową w ramach projektu „Tradycja i jakość europejskiego mięsa”. Konferencja była dedykowana przedstawicielom lokalnych mediów branżowych, ekonomicznych, ogólnotematycznych oraz blogerom.

Eksperci zapoznali dziennikarzy z założeniami kampanii „Tradycja i jakość europejskiego mięsa”, przedstawili informacje na temat planowanych działań promocyjnych na rynku wietnamskim, jak również przekazali wiele istotnych wiadomości na temat jakości europejskiego mięsa i standardów jego produkcji. W konferencji udział wziął m.in. radca ekonomiczny Ambasady RP w Hanoi Pan Mariusz Boguszewski. Licznie przybyli uczestnicy otrzymali katalogi, przewodniki kulinarne i kampanijne gadżety oraz pakiet materiałów prasowych.

Delegacja uczestniczyła również w bankiecie przygotowywanym z myślą o przedstawicielach branży mięsnej, importerach i dystrybutorach mięsa a także dziennikarzach i liderach opinii, aby umożliwić nawiązywanie nowych kontaktów handlowych.

Zobacz także

Pokaż więcej