sobota, lipca 04, 2015
   
Tekst

Szukaj

Firma stale rozbudowuje sieć własnych sklepów firmowych. Staramy się dotrzeć do wszystkich klientów detalicznych poprzez własne sklepy w województwie lubelskim, mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim. Średnio w miesiącu odwiedza nas 550tys. klientów. Zaufanie klientów to wielkie wyróżnienie, ale i ogromne wyzwanie dla nas. Żeby temu sprostać niemal 300 pracowników sklepów dba, by każdy mógł zrobić udane zakupy, a jakość i cena kupowanych produktów była jak najlepsza i spełniała oczekiwania Klientów. Nieustannie podwyższamy standard swoich sklepów. Modernizujemy je pod względem wyglądu, funkcjonalności oraz wprowadzamy w części sklepów dodatkowe stoiska np. piekarnicze.

Dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów wszystkie sklepy pracują zgodnie z zasadami HACCP. Obowiązują nas sprawdzone na całym świecie systemy higieny i utrzymania czystości. Nasi pracownicy regularnie szkoleni są w zakresie tych standardów.
Aby towar docierał do Klientów jak najszybciej stworzyliśmy nowoczesny system dystrybucji. W tym celu funkcjonuje 5 centrów dystrybucji, a kolejne są w trakcie uruchamiania.
Wynikiem naszej konsekwentnej strategii rozwoju sieci własnej, dbałości o jakość, o klientów jest wyróżnienie przyznane przez "Rynek Spożywczy" Lider Rynku Spożywczego za inwestycje we własną sieć sklepów firmowych.

Sklepy Firmowe

KONTAKT

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

tel. (25) 798 24 01
fax. (25) 798 42 32