wtorek, lipca 07, 2015
   
Tekst

Szukaj

Dzięki długoletniej działalności nasze doświadczenie w produkcji asortymentów mięsnych jest do pozazdroszczenia. Dzięki nowoczesności wynikającej z zainwestowania w nowe technologie i urządzenia dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami. To połączenie tradycji i nowoczesności pozwala oferować szeroki asortyment wyrobów. W swojej ofercie mamy pełen asortyment w różnych formach podania mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów, wędlin, konserw, tłuszczy. Nasza lista asortymentów wędlin to prawie 200 asortymentów z grupy kiełbas, wędzonek, wyrobów podrobowych różnego rodzaju oraz ponad 100 asortymentów konserw mięsnych i podrobowych w różnych opakowaniach i gramaturach.
Liczba ich jest ciągle poszerzana o nowe, smaczne wyroby. Sezonowo wprowadzamy do produkcji asortymenty np. w ofercie świątecznej, grillowej. Staramy się zapewnić Państwu pełna gamę wyrobów. Zapraszamy do obejrzenia katalogów produktów oraz zapoznania się z ofertami.

Nowości

Rostbef wędzony luksusowy

Rostbef wędzony luksusowy – niezwykle delikatna, surowo dojrzewająca wędlina wyprodukowana z selekcjonowanych elementów najwyższej jakości mięsa wołowego bogatych w cenne składniki odżywcze. Rostbef dojrzewający luksusowy należy do wędlin z grupy Premium. Dostępny jest w eleganckim opakowaniu o gramaturze 120 g oraz w opakowaniu vacuum. Najnowsza propozycja z serii Świat Szlachetnej Wołowiny idealnie pasuje do tradycyjnych kanapek, dekoracyjnych półmisków i wykwintnych przekąsek.

 

 

 

Salami Łukowskie

Nowy bogatszy smak. Swoim smakiem nawiązuje do tradycyjnych salami. Do wyprodukowania 100g wyrobu używa się 142g mięsa wieprzowego.

 

 

 

 

 

 

Szynka w siatce Łukowska Spiżarnia

Szynka w siatce Łukowska Spiżarnia to klasyczny i ekskluzywny produkt. Głęboki smak i zapach przywołują wspomnienia wyrobów tradycyjnych.

 

 

 

 

 

 

Szynka Łukowska Spiżarnia

Doskonała Szynka Łukowska Spiżarnia o głębokim aromacie osiąganym dzięki subtelnemu wędzeniu. Smak i zapach po spróbowaniu pozostają na długo w pamięci.

 

 

 

 

 

 

Pasztet z żurawiną Łukowska Spiżarnia

Pasztet wieprzowy pieczony z wyselekcjonowaną żurawiną, która idealnie komponuje się z delikatnym smakiem produktu. Drewniana foremka w której znajduje się pasztet, nawiązuje do tradycji i może być ozdobą każdego stołu biesiadnego. Pasztet z żurawiną Łukowska Spiżarnia na pewno zachwyci podniebienie smakoszy.

 

 

 

 

 

 

Pasztet Łukowska Spiżarnia

Doskonały pasztet wieprzowy pieczony, o smacznej i delikatnej skórce, swoim zapachem przywoła lata dzieciństwa, a elegancka forma drewniana, w która jest zapakowany, z pewnością stanie się ozdobą niejednego stołu.

 

 

 

 

 

 

Kiełbasa Łukowska Spiżarnia

Kiełbasa Łukowska Spiżarnia – smak i wygląd domowej kiełbasy. Tradycyjne wędzenie połączone z najwyższej jakości przyprawami daje niepowtarzalne doznania smakowe.

 

 

 

 

 

 

Polędwica Łukowska Spiżarnia

Polędwica Łukowska Spiżarnia jest produktem najwyższej jakości. Wyraźna kruchość i soczystość, dodatkowo, wyczuwalny bukiet aromatu wędzenia, nadają polędwicy głęboki i niepowtarzalny smak.

 

 

 

 

 

 

Głowizna domowa 460g

image

Etykieta - Głowizna domowa 460g

Rozdrobnione mięso z głów z niewielką ilością galarety. Typowy smak wieprzowiny gotowanej.

 

 

Mięso domowe w galarecie 460g

image

Etykieta - Mięso domowe w galarecie 460g

Grubo-rozdrobnione kawałki mięsa wieprzowego sporządzone według staropolskiej kuchni z przyprawami naturalnymi liściem laurowym oraz czarnym pieprzem.

 

 

Strona 1 z 2

KONTAKT

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

tel. (25) 798 24 01
fax. (25) 798 42 32