środa, października 22, 2014
   
Tekst

Szukaj

Kontakt

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

Zarejestrowana pod NR KRS: 0000052346 w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy - Krajowy Rejestr Sądowy, w którym przechowywana jest dokumentacja Spółki.

NIP: 825-000-32-51

Kapitał Zakładowy: 50 240 000 zł

::  Telefony

tel. centr. (25) 798 24 01
fax. (25) 798 42 32

Dział Sprzedaży

Telefon (25) 797 27 40
Telefon (25) 797 27 90
Telefon (25) 797 27 25
Telefon (25) 797 26 88
Telefon (25) 797 27 47
Fax (25) 798 31 84

Kierownik Działu
Danuta Gurdziel

Telefon komórkowy 667 984 677
Telefon (25) 797 27 25
E-mail dgurdziel@zmlukow.pl

Kierownik ds. Sprzedaży Konserw
Łukasz Błaszczak

723 681 312
(25) 797 27 25
lblaszczak@zmlukow.pl

Dział Exportu

Telefon (25) 797 26 83
E-mail export@zmlukow.pl

Kierownik
Ewa Rak

Telefon komórkowy 667 984 724
Telefon (25) 797 27 21
E-mail erak@zmlukow.pl

Sieci Klientów Kluczowych

Telefon Fax (25) 797 27 45
Fax (25) 797 26 83

Kierownik
Marianna Grzegrzółka

667 984 624
(25) 797 27 20
mgrzegrzolka@zmlukow.pl

Dział Karmy

Telefon (25) 797 27 02

Kierownik
Magdalena Ołowska

Telefon komórkowy 667 984 606
E-mail molowska@zmlukow.pl

Główny Specjalista ds. Sprzedaży
Krzysztof Kubicki

Telefon komórkowy 723 681 342
E-mail kkubicki@zmlukow.pl

Dział Marketingu i Rozwoju Sprzedaży

Telefon (25) 797 27 48
Telefon (25) 797 27 46
Telefon Fax (25) 798 42 32

Kierownik
Monika Karwowska

Telefon komórkowy 667 984 723
Telefon (25) 797 27 48
E-mail mkarwowska@zmlukow.pl

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Szef Sprzedaży Terenowej i Centrów Dystrybucji
Zbigniew Milewski

723 681 373
zmilewski@zmlukow.pl

Region Północno - Wschodni
Fryderyk Kiełkucki

727 631 726
fkielkucki@zmlukow.pl

Region Podlasie
Tadeusz Kwiatek

667 984 712
tkwiatek@zmlukow.pl

Region Warszawa
Arkadiusz Węgrzynowicz

667 984 642
arkadiuszwegrzynowicz@zmlukow.pl

Region Mazowsze
Rafał Lesiński

723 681 313
rlesinski@zmlukow.pl

Region Lublin
Marcin Pojent

667 984 695
mpojent@zmlukow.pl

Region Pomorze
Elżbieta Dambek

667 984 617
edambek@zmlukow.pl

Region Małopolska - Południe
Krzysztof Gajda

723 681 333
kgajda@zmlukow.pl

Region Wielkopolska
Anita Drzyzga

667 984 663
adrzyzga@zmlukow.pl

Dział Sieci Własnej

(25) 797 26 18

Kierownik
Małgorzata Sobczyk

667 984 698
(25) 797 26 19
msobczyk@zmlukow.pl

Dział Skupu i Kontraktacji

(25) 797 26 55
skup@zmlukow.pl

Kierownik
Grażyna Filip

667 984 679
(25) 797 26 55
gfilip@zmlukow.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości

Agnieszka Drozd

667 984 640
jakosc@zmlukow.pl

Dział Kontroli Jakości

723 681 347
667 984 765
Telefon Fax (25) 797 28 23
dkj@zmlukow.pl

Władze

Prezes Zarządu
Grażyna Prokopiuk

Dyrektor Handlowy
Justyna Niemczuk

Dyrektor Finansowy
Główny Księgowy

Irena Zdanowska

Dyrektor Techniczny
Członek Zarządu

Marcin Sidorowicz

Dyrektor Produkcji
Agnieszka Węgrzynowicz

Dyrektor Logistyki Wewnętrznej
Szef Zaopatrzenia Materiałowego

Ilona Kubiak

KONTAKT

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

tel. (25) 798 24 01
fax. (25) 798 42 32