niedziela, września 05, 2010
   
Tekst

Szukaj

Promocje

Nasza oferta dostosowana jest oczekiwań i wymagań naszych klientów detalicznych oraz hurtowych. Staramy się aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Prowadzimy szeroko zakrojoną politykę promocji naszych wyrobów zarówno w sklepach firmowych jak i dla odbiorców hurtowych. W sklepach firmowych wprowadzamy promocje cenowe wymiennie na asortymenty ze wszystkich grup wędlin oraz na mięsa. Szczególnie korzystne dla naszych klientów detalicznych są promocje tzw. Hit Tygodnia. Nasi odbiorcy hurtowi pomijając ustaloną zakładową politykę promocji korzystają również z indywidualnych planów promocyjnych. Prowadzimy elastyczną politykę cenową i zawsze jesteśmy otwarci na współpracę. Dbając o cenę oferowanych produktów dużą wagę przykładamy do ich wysokiej jakości oraz wysokiego poziomu obsługi. Gwarantujemy najlepsze produkty, stałą ich kontrolę prowadzoną zgodnie z najwyższymi standardami oraz własny system dystrybucji zapewniający szybkie dostarczenie świeżych wyrobów do klienta.
Zapraszamy na zakupy i do współpracy.

 

Szynka wiejska ekstra
Szynka wiejska extra
Szynka wieprzowa, produkowana z wyselekcjonowanych mięsni szynek, z niewielką naturalną okrywą tłuszczową, parzona, obwędzana. Mięśnie uformowane w kształt lekko spłaszczonego walca. Wędzonka o znakomitych walorach smakowych. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i wyjątkową kruchością.
Baleron wieprzowy gotowany
Baleron wieprzowy gotowany
Karczek wieprzowy bez kości wędzony, parzony. Soczysty i delikatny w smaku.
Szynka dojrzewająca
Szynka dojrzewająca
Wykwintna wędzonka surowa, dojrzewająca z szynki wieprzowej z delikatnej wyczuwalną nutą przypraw naturalnych. Produkowana naturalną metodą peklowania na sucho, długiego dojrzewania i wędzenia na zimno.

 

 

Polędwica domowa
Polędwica domowa
Wędzonka otrzymana ze schabu wieprzowego bez kości. Soczysta, krucha, delikatna w smaku
Kiełbasa żywiecka
Kiełbasa żywiecka
Kiełbasa grubo rozdrobniona wedzona parzona. Orginalny, unikalny smak. Do wyprodukowania 100g wyrobu zużyto 112g mięsa wieprzowego i 6g mięsa wołowego.
Parówki ulubione
Parówki ulubione
kiełbaski homogenizowane, wędzone parzone wyśmienicie smakują na zimno i po podgrzaniu.

 

 

Pasztet domowy
Pasztet domowy
Pasztet mięsno podrobowy, mocno aromatyczny i smakowity.
Kiełbasa szynkowa
Kiełbasa szynkowa
Kiełbasa grubo-rozdrobniona wędzona parzona z mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw naturalnych. Do wyprodukowania 100g wyrobu zużyto 100g mięsa wieprzowego.

Z ostatniej chwili

Otwarcie kolejnego nowego sklepu, tym razem w Tomaszowie Lubelskim.